reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

_Gabi pisze:
idziemy dzisiaj do ksędza zamówić chrzciny i to dzisiaj mu dać kasę ??? powiedzcie  ::)

pewnie juz za pozno pisze, ale ja wlasnie jak zapisywala mnie taka pani od zapisow to powiedziala ze poprosilaby o co laska ;D ;D ;D i dalam 2 dyszki :p
 
reklama
o cholerka, 5 stron do nadrobienia ;D no to ide :D
moja Ada dzis taka marudna, non stop chce na raczki..juz nie mam sily, teraz byla 2 godziny tesciowa to ja nosila no i juz niedlugo kapiel..no nie wiem czy to juz te zabki ale pcha do buzki wszystko i slinotok okrutny :(

wspolczuje powrotow do pracy ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic ale z kim zostaja na ten czas dzidzki ???
Gaba mi kazali dac stowe i to juz przy zapisie :mad:
 
OOO kurcze faktycznie chyba z okazji wiosennych porządków dajemy sie przewietrzyć forum.....

Ja kurcze dziś ledwo żyje zasypiam na stojąco a potem budze się przez godzine.....ehhhhhh przesilenie wiosenne

No i miałam Pozdrowionka od Moskitka przekazać bo biedakowi komp odmówił posłuszeństwa i cierpi teraz w samotności jak to określiła w średniowieczu i bez okna na świat hehehe no ale biedactwo jest a ja się tu nabijam niedobra jestem >:D
 
jeszcze nie byłam bo mąż dopiero wrócił z pogrzebu ::) nie wiem czy ksiedza nie obudze jak teraz pójde :p

no i maz upiera sie przy stówie ::)
 
a ja chcialam sie pochwalic i nie wiem gdzie mam to zrobic, wiec najlepiej na grudniu - w koncu najbardziej poczytny ;D ;D ;D
dzisiaj po kapieli, moja Paulinka pierwszy raz, zupelnie samodzielnie obrocila sie z brzuszka na plecki - ale jestem z niej dumna :) i jaka potem minke walnela - jakby zupelnie nie wiedziala co sie stalo ;D ;D ;D
tylko najgorsze jest to, ze nagrywalam ja przez caly czas jak na pleckach lezala i straszliwie sie rozkopywala, potem przelozylam ja na brzuszek i tez juz chcialam nagrywac, a tu Paulinka juz na pleckach ;D Super :)
 
Ale tu puuuustki ::)

Wanda Paulinka to dzielna dziewczynka :laugh: kurcze tylko szkoda że tego nie nagrałaś ;)

Kacperek już ładnie śpi a tata pije piwko ze szwagrem i teściem :) i mi też kupili Karmi ;D

 
reklama
Sluchajcie wszem i wobec, wlasnie Ziemzia dala mi slowo harcerza ze powkleja zdjecia Miski do galerii !!!!!! Tylko tak zamotala ze nie wiem czy dzis, czy w ogole :D :D :D :D

Takze jakby nie wkleila to jedziemy hurtem do trojmiasta nakopac jej w kuper :p hehehe
 
Do góry