reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
... i właśnie lekarz zwrócił mi uwagę na to że się tak do tyłu wygina mam obserwować i jak by to nie ustępowało to mam się pokazać za miesiąc, no i ma jeszcze ten odruch moro który powinen już zanikać ::)

powiedziałam mu że dałam małemu jabłko a on do mnie udam że nie słyszałem ::) no i dupa z jabłuszek na razie ;D

witaminę d3 mi przepisze mi dopiero jak mały zacznie się pocić ??? póki co mówił ze wystarczy ten cebionmulti i wystawiać rączki i buziulkę na słoneczko ;)
 
Madzia, trzymaj się, powodzenia! I jeśli postanowiłaś rzeczywiście smoka wyeksmitować, to trzymam kciuki i życzę wytrwałości
 
ingusia byla dzis na pobraniu krwi. pobierali jej z glowki. lezala tak z igla w glowie i wcale nie plakala a nawet sie smiala.

a ja sniadanka nie jem, bo sie odchudzam. dzis caly dzien na wodzie min. ;D
 
Haniu ja juz po drugiej kawce :) już zdążyłam ogarnąć mieszkanie i wstawić pranie tylko śniadania jeszcze nie zjadłam :)
no i rzeczywiście mieszkam pod Warszawą :) a na Ursynów to jeszcze jak nie było Kacperka to jeździłam do Multikina :) no i na Kabaty do Tesco, to tez niedaleko Ciebie :)

Didi no ja też nie życzę sobie (ani Tobie) bliźniaków hehehe, z jednym z jęzorem latam a co dopiero z dwójką  ::) albo z trójką, bo i Kacperek straszy ;) mam nadzieję, że to tak co drugie pokolenie te bliźniaki :) bo moja tesciówka najpierw urodziła mojego Pawła a potem 2 chłopców bliźniaków  :p

 
reklama
dokoncze poranna Historyjke. o piateej rano Hania sie obudzila no i chcialamm jej wlozyc monia zeby szla spac spowroetm.A tu nigdzie go nie mma!!!!!no i przypomnialo mmi sie ze zawsze zostawia monia w nocy na stoliku zeby w razie co w nocy nie szykac.A co tez nigdy ni sie nie zdarzalo machnelam w nocy tak reka ze wszystko ze stolika pospadalo,ale wszystko sie znalazlo oprocz monia,Szukalam wszedzi!!No ale jakos przy cycu zasnela aa rano patrze A on wpadl do reklamowki z butami,a najlepsze jest to ze o tej piatej wyvciagalam te buty z reklamowki ale smoka nie widzialam.No i tak sie dzis wyspalam do piatej.Juz nigdy nie bede narzekac,ze Hania wstaje o 6 bo to super pora w porownaniu do 5tej
 
Do góry