reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
hej mamuśki :)
Jak zwykle dałyście popalić z wieczorka ::)
Mała dziś w nocy przeszła samą siebie, jak zasneła po kapieli o 0 to dopiero obudziła się o 3:30 :D dała mamusi trochę pospać :D ale chyba dlatego, że zaczełam gasic lampke nocną ;) bo do tej pory miałam zapaloną :p
Znowu piekny dzień się zapowiada :D :D super :D
wczoraj mała była na spacerku ze swpim narzaczony który 16 kwietnia będzie kończył roczek :)

Co do szkoły to raczej niewagarowałam, czasem zdarzały sie małe incydenty, ale to raczej już w LO ;D i nienawidziłam historii, za cholerę niemogłam sie nauczyć choćby jednej lekcji, a zawsze pytała z trzech ostatnich ;D
 
Dzień dobry :)

A jednak poszalałyście  ::) a ja i tak się nie wyspałam, bo Pawłowi zebrało się na amory i zaś poszliśmy spać o 24:30  ::) ;D
no a rano Kacper wygonił mamme z łóżka ;) jak razem lezeliśmy to marudził i nie było mowy o dalszym lezeniu  ::) więc wstałam zrobić mu butlę (cycki juz opróznił) a on pomlaskał trochę i więcej nie chciał  ::), a teraz sam sobie w najlepsze leży na łóżku i rozmawia chyba z własnymi rękami :)
Może uda mi się przeczytać co naskrobałyście.....
 
Agnes ja już nie śpie :) ale jak lezałam w łóżku to pięknie słonko świeciło a jak tylko wstałam to chmury jakieś przyszły :( ach może jednak się rozpogodzi, bo chcemy iść dzisiaj na dłuuugi spacerek. Zabierzcie ode mnie te chmurzyska!!! ;)
 
hej hej...my tez juz nie spimy..:D

mamusia miala ichote pospac ale syneczek nie dal bo strasznie cicho kupcie robil ze mama musiala sie obudzic.. :D

a teraz smok lezy w lozku i bawi sie słoneczkiem..:D...i jakies minki do mnie stroji ..:D..ach...ten maluszek..
ide zrobic sobie herbatke i sniadanko i zaraz wracam..:D
 
A ja właśnie popijam sobie kawkę i słysze, że Kacper juz coś zaczyna narzekać, że sam leży ::)
Jak z nim lezałam niedobrze, jak sam za długo lezy tez niedobrze...echhhhh ::)
 
reklama
Musiałam przenieść Kacpra do leżaczka i postawić koło mnie tak żeby mnie wiedział i narazie jest zadowolony :)
oooo kawa mi się skończyła.....zrobić sobie jeszcze jedną?!!! :p
 
Do góry