reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

a  ja wlasnie wciagnelam snicersa.. ;D

NAtalus..dzielna Twoja corcia

Paula..ja nikomu ze zycze blizniakow..ale co tam zawsze podwojne szczescie..tylko jak juz wolalabym te blizniaki miec za 1 razem a nie za 2.. ;D
 
reklama
dzieńdoberek

Piotruś dzis w nocy oszalał Budził sie średnio co 2h i czasami płakał przy cycusiu Kurcze nie wiem co mu było :( I z tego wszystkiego od 2 spalismy razem Ja z cycem na wierzchu a każde zawołanie A może mu było za zimno ;)

ide po kawusie i szybko na spacer puki jest słoneczko
 
moj ALutek tez strasznie sie poci..jak spi i przy cycu ale tp normalne ..ale bierzemy cebionmulti 5 kropelek 1 dziennie i po 2 krople D3..:)..pani doktor powiedziala ze to nie zaszkodzi..:D..
 
Gabi, fajnie Ci z tym długim urlopem, no i przede wszystkim fajnie Maluszkowi!

Paula, ja stację przed Multikinem mieszkam, ale tam rzadko bywamy, w sumie to nawet nie wiem dlaczego :laugh:
 
Moskito gratuluje rocznicy robienia teściku  ;D

Gabi dobrze, że już szczepienie macie za sobą :) i Oskarek ładnie przybiera :) no i musisz Go koniecznie obserwować, nam od razu dała skierowanie do neurologa jak zobaczyła, ze Kacper się wygina. Mi tez D nie przepisał tylko na słoneczko kazał wystawiać :). No i gratuluję wychowawczego :)

Natalio ale Ingusia to dzielna dziewczynka!!!  :laugh: a Ty kobieto tak się będziesz katować????!!!!!

Magdus właśnie dlatego my mamy 2 smoczki i nawet jeden nam niedawno gdzieś się zapodział to my bach drugiego :) a ten pierwszy na drugi dzień znalazł sie w nogawce od kombinezonu  ;D

Didi no dokładnie :) i najlepiej od razu parkę  :laugh:



 
oj ja wam powiem że zawsze chciałam mieć bliźniaki  ;D ale jak urodził się Oskar to sobie tego poprostu nie wyobrazam  ::) ::)

wsród moich znajomych potwierdza się raczej że bliźniaki co drugie pokolenie się rodzą  ;D ale u mie w rodzinie i tak nie ma więc kamień z serca  ;D
 
Gabi u moich znajomych też niebyło bliźniaków, a wpadła z trzecią ciążą w po 30-tce i okazały się bliźniaki ;D obecnie moje najlepsze kolezanki :D także niema reguły ;D ;D
 
reklama
My smoki mamy w domu 2, bo nawet w nocy zdarza sie dziewczynce plunąć nim gdzieś daleko a po ciemku ciezko znależć, i jeszcze jeden awaryjny w aucie leży

A Moja Agatka też troszkę się wygina, a jutro idziemy do przychodni na instruktaż rehabilitacji w związku z tym wzmożonym napięciem mięśniowym i lekka asymetrią; już sie boję, bo jak neurolog ją badała i podnosiła za ręce i nogi to baaardzo krzyczała.
A krew miała pobieraną z żyły z dłoni i im głośniej krzyczała tym lepiej kapało, trwało to wieki... ale w momencie wyjęcia igły się uspokoila
 
Do góry