reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
W ktorym jestes tygodniu, ze chca Ci zalozyc pessar? Myslalam, ze na takim etapie ciazy, na jakim jestesmy juz sie tego nie robi
Ja lezalam z dziewczynom w 34 tc i jej tez zakladali pessar. Druga lezala w 36 tc i jej juz nie zakladali. Ja bylam w 35 tc w poprzedniej ciazy i mi tez nie zakladali, tylko sterydy dali, wiec gdzies przy tym 34/35 jest granica ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze Majka.

Z mojej sali koleżanka miała CC, bo tętno raz spadło do 100 uderzeń.
Ja nie wiem czemu tak wszędzie tną....
Nie wiem, ale jak moj mial ostatbio 127 ro doktorka powiedziala ze ponizej 125 juz trzeba obserwowac bo u mnie od cisnienia mu prawdopodobnie spada, im ja mam wyzsze cisnienie tym maly ma mniej tlenu, czy jakos tak.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ile ma Twoja szyjka, jest rozwarcie?
Jest bardzo miękka i rozpulchniona ale rozwarcia nie ma (gdyby było to ponoć już nie można by założyć pessar'a) A ma ok 2cm. Gdyby nie miała tendencji do tak szybkiego skracanie i utrzymywała się w miarę na tym poziomie albo ciut mniej to byłoby ok a tak trzeba ją było jakoś wspomóc (bo np na szwy to już jest dawno za późno, możnaby tylko zaszkodzić)

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem, ale jak moj mial ostatbio 127 ro doktorka powiedziala ze ponizej 125 juz trzeba obserwowac bo u mnie od cisnienia mu prawdopodobnie spada, im ja mam wyzsze cisnienie tym maly ma mniej tlenu, czy jakos tak.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jej to na chwilę spadlo, no ale jak pocięli to pocięli... Po ptakach.
Ślicznego syna urodziła, czarne włoski, piękny chłopaczek :)
 
Ksad gratki wizyty. Szkoda Twojego sn ale może tak miało byc. Nie martw sie zrobilas wszystko co mogłaś. Po prostu chlopaki maja za malo miejsca żeby.sie odpowiednio poukladac.

Majka kciuki za dobre wiesci.

Anmari dobrze ze Ci założą ten krążek zawsze będziesz spokojniejsza. U nas podobnk tylko do 32 tyg zakładają pozniej nie ma szans.




 
Ksad trzymam kciuki, żeby jednak maluchy wysłuchały mamy i ustawiły się do porodu sn :) a nóż tam mali akrobaci, nie martw się już teraz na zapas :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja drugi dzień w szpitalu. Dostałam druga dawkę sterydu i.m. (Celectone 12mg). Na porannym badaniu podjęto decyzję że będę mieć założony Pessar więc już zostal zakupiony w aptece :) (taki gumowy krazek a 160zl), mąż popołudniu przywiezie i jutro rano założą. W poniedziałek prawdopodobnie do domu i leżakowanie. Ale mam przeczucie że jest szansa do grudnia zostać w dwupaku :)

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
Anmari a w którym tygodniu jesteś? przepraszam ale nie odszukam teraz tej informacji. A ten pessar zakładany jest tylko w przypadku skracajacej się szyjki czy przy rozwarciu również?

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry