reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Od niedawna chyba .zrazilam sie i pozostaje mi te forum . Ludzie naprawde sa bezlitosni i dla wspolczucia to wymyslaja cos takiego . To straszne i trzeba to leczyc chyba

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po za tym w internecie kazdy moze byc kims innym uzywac nawet czyis danych itp to straszne ale ta historia otworzula mi oczy zeby nie wierzyc kazdemu tak itp

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milenka no niestety tak bywa. Ja pamiętam historię sprzed kilku lat z bb. Dziewczyna była na forum i od dawna opisywała swoje życie i swoje dzieci. Wklejała zdjęcia z dziećmi. Potem wydarzyła się tragedia i jej dzieci zginęły w wypadku samochodowym. Po jakimś czasie okazało się, że to wszystko było kłamstwem, a dziewczyna nie miała żadnych dzieci. Nie było żadnego wypadku. Ona była opiekunką dzieci których zdjęcia wklejała. Normalnie nie wiem kim trzeba być, żeby coś takiego wymyślić. To była podłość i wobec matek na forum i wobec rodziców, którzy powierzyli jej swoje dzieci pod opiekę i oczywiście wobec dzieci, których wizerunki zostały w ten sposób wykorzystane. Dlatego zawsze dobrze pomimo znajomości na forum poznać się również osobiście. Wtedy jakoś łatwiej zaufać.
Ale dobra, przywołuję do porządku, to wątek wizytowy, a ten temat nadaje się raczej do ogólnego.
 
reklama
Aguś proszę zapisz mnie na 18 maja godz 11.15

Pisałam już na głównym wątku ale jeszcze tutaj raz napiszę. Od wczoraj plamienia ale dzisiaj i tak wypadała mi wizyta. Na wizycie okazało się że odkleja się kosmówka, mam nakaz leżenia, tylko do wc, lekarz chciał mnie wysłać do szpitala ale ja się nie zgodziłam, wyprosiłam że będę w domu plackiem leżeć. Oprócz luteiny mam brać duphaston i za 2 tyg kolejna wizyta. Ogólnie ciąża żywa, dzidziuś ma się dobrze, starszy o 4 dni niż z om i ma 2.2cm :-D to tyle w skrócie.
 
Do góry