reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Nie udzielam się na forum ale od kilku tygodni regularnie śledzę grudniowe wątki. Jestem w 28 tygodniu ciąży. Dzisiaj byłam na wizycie i od ostatniej wizyty która była miesiąc temu moja szyjka skrócił się o ponad pół centymetra. Ma teraz 2,5 cm i jest miękka. Bardzo się tym martwię. Mam się pojawić za 2 tygodnie zobaczyć ile w jakim bedzie stanie. Narazie jest zamknięta. Lekarz zalecił mi tylko tyle że mam się oszczędzać... Lekarz powiedzial ze jest ryzyko przedwczesnego porodu :-(

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja juz po wizycie.....
mlody wazy... 1500g
[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Omg alez duzy !!!
Moj Patryk wazyl 1460 g [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Nie udzielam się na forum ale od kilku tygodni regularnie śledzę grudniowe wątki. Jestem w 28 tygodniu ciąży. Dzisiaj byłam na wizycie i od ostatniej wizyty która była miesiąc temu moja szyjka skrócił się o ponad pół centymetra. Ma teraz 2,5 cm i jest miękka. Bardzo się tym martwię. Mam się pojawić za 2 tygodnie zobaczyć ile w jakim bedzie stanie. Narazie jest zamknięta. Lekarz zalecił mi tylko tyle że mam się oszczędzać... Lekarz powiedzial ze jest ryzyko przedwczesnego porodu :-(

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
Odpoczywaj ile wlezie. Trzymam kciuki abyscie dotrwali do konca bez nie potrzebnych atrakcji

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dream ja nie mialam dzis usg. Tylko ktg i na fotelu z oceną szyjki. Mam za tydzien na zastwpstwo isc bo moj lekarz ma wolne i za dwa tyg 20.06 mam wizyte ze wszystkim. Usg ktg itd tak myślę.
Słodkie zdjecia synka :)

Gabinia super ze dzidzius taki duzy. Niech zdrowo rosnie. Zebys tylko dała rade go urodzic :)

Anmari u mnie to samo. Szyjka miękka skraca sie ale zamknieta. Mam miec co tydz kontrole plus ktg czy sie nie rozkreca akcja :/


 
Mam nadzieję że jak sobie poodpoczywam troche więcej to się to zatrzyma i za 2 tyg bedzie chociaż tyle samo co teraz... ale do tego czasu bedzie mnie to martwić eh :-( O ile spokojniej by bylo gdyby wszystko było takie jak należy a tak to tylko stresy a do planowanego terminu porodu jeszcze tak daleko...

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabinia gratki juz fajnie z ta waga. Coraz spokojnieszym sie jest.

Anmari mam podobne zalecenia co Ty. Obserwacja i odpoczynek. Szyjkę mam 2,5 miekka. Z tym ze u mnie juz rozwarcie 1cm. Bylam w pt bez zmian. Nastepna wizyta we wtorek zactydz. Na razie gin nie chce zakladac peser czy szew.
Z drugim dzieckiem tez mislam rozwarcie i dotrwalam do terminu. Jest to możliwe. Teraz każdy tydzień mnie cieszy oby do przodu chociaż do listopada
 
reklama
Gratki @Gabinia :D

Ja dzisiaj mam jakieś irytujące kłucia w podbrzuszu, na pewno spojenie mi dokucza też. Dodatkowo lekkie swędzenie więc postanowiłam sobie Lactovaginal założyć i mam wrażenie, że szyjka miękka... Prawie na pewno taka nie była. Albo rzeczywiście coś się z nią dzieje, albo mam schizy, bo do czwartku jestem sama z dziećmi i w takich sytuacjach zazwyczaj mam myśli "a co jak dostanę bóli/ odejdą wody w nocy". Heh na tym zadupiu nawet nikt szybko nie przyjedzie z dziećmi zostać w razie wu. A to dopiero 27tc. Ale skurczy brak, nawet B-H mnie nie męczą jak w poprzednich ciążach. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie 6 dni... Pozostaje mi się oszczędzać i w razie jakiegoś pogorszenia wybrać się do gina wcześniej.
 
Do góry