reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej, dołączam w totalnym zadziwieniu choć nie powinnam wszak skąd się biorą dzieci już wiem bo leży obok mnie pół roczna córka. Zależało nam z mężem bardzo żeby mieć dwójkę z niewielką różnica wieku jednak nie sądziliśmy że pierwszy luźny wieczór zaowocuje dwiema wyraźnymi krechami na teście. To dopiero drugi cykl każdy miał inną długość i totalnie nie zgadza mi się owulacja kalendarzowa z naszym romantycznym wieczorem więc u mnie wg kalkulatora rozstrzał od 1-7.12 🙈 wizytę planuje dopiero na 18.04 bo nie ma co się spieszyć w poprzedniej ciąży zaliczyłam 2 USG zanim się pojawiło serduszko 🤣 teraz mogę zrobić to o wiele spokojniej 😁
No i im później dostanę opierdziul za zajście pół roku po cesarce tym lepiej 🤣

Hej hej, witamy :) gratuluję niespodzianki.
Noo poszlo Wam szybko. Wiesz co, ja nie jestem ekspertem, ale w związku z tym niedawnym CC nie chcesz pójść jednak szybciej? Bo to mogą dziać się różne rzeczy z blizną.
Ja jednak polecam szybciej. Sama jestem rok po CC i byłam dzisiaj (4+5) i okazało sie, że mam spore naczynie koło blizny i może być nieciekawie przy kolejnym CC. Lepiej iść wcześniej by lekarz skontrolował czy w ogóle pęcherzyk dobrze się umiejscowił w macicy a nie np. w bliźnie po CC. Ty po pół roku tym bardziej powinnaś umawiać wizytę.
 
reklama
Witam moją fasolkę. Na razie to pęcherzyk ale zapowiada się obiecująco. Kolejna wizyta 18 kwietnia. Na razie jest ok - oprócz tego naczynia, ale będziemy to kontrolować w miarę upływu czasu. "Ochrzanu" nie dostałam choć gin się śmiał, że mogłam jeszcze te pół roku się wstrzymać. Na chwilę obecną odpoczywać i brać witaminy.
 

Załączniki

  • B781C41E-213C-4057-9F01-2CE3D1446B3D.jpeg
    B781C41E-213C-4057-9F01-2CE3D1446B3D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 186
Cześć! Nie wiem jeszcze nic, tak z ciekawości weszłam zobaczyć czy jest wątek grudniowy 🤭 1 dzień spóźnienia. Boje się robić test ... Jestem po 4 poronieniach 🥲 z czego ostatnie w 10 tyg na koniec października.... Miałam być w majowych... Trzymam za Was kciuki! Kto wie może niebawem się odezwę. Jeśli okres nie przyjdzie, w piątek robię test!
 
Kochane, dołączam do WAS oficjalnie :) Dzisiaj zrobiłam test wyszły dwie piękne grube krechy :):) Wg. kalkulatora termin na 5 grudnia :)
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?.bo ja na kalkulatorze jak wpisuje to mi też pokazuje 5 grudzień...ale jak pisałam boje się zrobić test...
 
Cześć dziewczyny 🙂
W tamtym roku w lipcu wydarzyło się coś na co nie mialam wpływu poroniłam ciążę w 8 tyg.
I z partnerem staraliśmy się ponad pół roku i azdo niedzielnego poranka gdzie coś nie dawało mi spokoju i zrobilam test i od razu 2 kreski. Następnego dnia też zrobiłam i też od razu 2 kreski. Tak się ucieszyłam że jednak ktoś czuwa nad mną. Z kalendarza mi wychodzi 5 grudnia +/- . A wizyte u lekarza mam dopiero na 11 kwietnia bo to za szybko żeby się udać do lekarza trzeba doczekać od miesiączki 14 dni. A ja już bym chciała bo jednak się troszkę nie pokoje.
 
reklama
Dziewczyny czy robiliście jakieś badania po pozytywnym teście ciążowym? Czy czekacie na wizytę?
Ja zrobię w pon i środę betę tylko dla przyrostu żeby przed wizytą wiedzieć czy fasola się przyjmuje, przy pierwszej stracie miałam mikro przyrost a później już spadek więc to tak dla luźnej głowy a wizytę i tak nie załatwię szybciej bo przez święta ciężko i termin
 
Do góry