reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do wątku :) Dzisiejsza beta 69,9. Termin wg kalkulatora na 3/4 grudnia. Zaczęliśmy się starać w lutym, udało się w drugim miesiącu. Ale teraz strasznie się martwię o wynik bety, wydaje mi się że mój wynik jest jakiś za niski... Mam cykle 28-29 dniowe, ostatnia miesiączka była 26 lutego, okres spóźniony 3 dni. W czwartek idę powtórzyć ale do tego czasu oszaleje :o To będzie moja pierwsza ciąża i jestem przerażona, jak to mój mąż powiedział "co żeśmy narobili" hehe 😝 Dzisiaj fatalnie się czuję, zimno mi, a jednocześnie gorąco na twarzy i czasami ciągnie mnie w podbrzuszu- czy to normalne?
 
Witam moją fasolkę. Na razie to pęcherzyk ale zapowiada się obiecująco. Kolejna wizyta 18 kwietnia. Na razie jest ok - oprócz tego naczynia, ale będziemy to kontrolować w miarę upływu czasu. "Ochrzanu" nie dostałam choć gin się śmiał, że mogłam jeszcze te pół roku się wstrzymać. Na chwilę obecną odpoczywać i brać witaminy.
To USG to w którym dniu cyklu, bądź tygodniu robiłaś, że jest pęcherzyk? ;)
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do wątku :) Dzisiejsza beta 69,9. Termin wg kalkulatora na 3/4 grudnia. Zaczęliśmy się starać w lutym, udało się w drugim miesiącu. Ale teraz strasznie się martwię o wynik bety, wydaje mi się że mój wynik jest jakiś za niski... Mam cykle 28-29 dniowe, ostatnia miesiączka była 26 lutego, okres spóźniony 3 dni. W czwartek idę powtórzyć ale do tego czasu oszaleje :o To będzie moja pierwsza ciąża i jestem przerażona, jak to mój mąż powiedział "co żeśmy narobili" hehe 😝 Dzisiaj fatalnie się czuję, zimno mi, a jednocześnie gorąco na twarzy i czasami ciągnie mnie w podbrzuszu- czy to normalne?
Hej spokojnie jeśli nie robiłaś testów owulacyjnych pilnując dokładnie kiedy miałaś owulację wynik bety jest ważny jeśli ma dobry przyrost wystarczy że miałaś później owu niż normalnie i będzie inny niż kogoś z takim samym dniem miesiączki ja miałam ostatnią 23.02 owu powinna być 8 a zbliżenie było z 12/13 i wtedy też test owulacyjny który zrobiłam 13 rano już po fakcie pokazał owulację 🙈 także prawie tydzień później niż powinno. Do tego dopiero zaczęły mi wychodzić testy na czułość 20mlu więc też na pewno mam niskie. 😁
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do wątku :) Dzisiejsza beta 69,9. Termin wg kalkulatora na 3/4 grudnia. Zaczęliśmy się starać w lutym, udało się w drugim miesiącu. Ale teraz strasznie się martwię o wynik bety, wydaje mi się że mój wynik jest jakiś za niski... Mam cykle 28-29 dniowe, ostatnia miesiączka była 26 lutego, okres spóźniony 3 dni. W czwartek idę powtórzyć ale do tego czasu oszaleje :o To będzie moja pierwsza ciąża i jestem przerażona, jak to mój mąż powiedział "co żeśmy narobili" hehe 😝 Dzisiaj fatalnie się czuję, zimno mi, a jednocześnie gorąco na twarzy i czasami ciągnie mnie w podbrzuszu- czy to normalne?
Hej :) mnie właśnie tak ciągnie w podbrzuszu i czuje się jak przed okresem (podobne skurcze) i dziewczyny pisały, że to normalne i wiele osób czuje podobne "ciągnięcie" :) nie martw się na zapas betą, moja pierwsza wynosiła 6 i tylko niepotrzebnie się naczytałam, że za mała (u mnie to była weryfikacja po transferze invitro). Później ładnie przyrosła, ale co się nabeczałam, to moje 🙈😁
 
Hej spokojnie jeśli nie robiłaś testów owulacyjnych pilnując dokładnie kiedy miałaś owulację wynik bety jest ważny jeśli ma dobry przyrost wystarczy że miałaś później owu niż normalnie i będzie inny niż kogoś z takim samym dniem miesiączki ja miałam ostatnią 23.02 owu powinna być 8 a zbliżenie było z 12/13 i wtedy też test owulacyjny który zrobiłam 13 rano już po fakcie pokazał owulację 🙈 także prawie tydzień później niż powinno. Do tego dopiero zaczęły mi wychodzić testy na czułość 20mlu więc też na pewno mam niskie. 😁
Hey pisze z zapytaniem kiedy test wyszedł pozytwny u ciebie bo jestem w podobnej sytuacj 23.02 os @ test robiony w piątek negatywny @brak niewiem co mysleć
 
reklama
Hey pisze z zapytaniem kiedy test wyszedł pozytwny u ciebie bo jestem w podobnej sytuacj 23.02 os @ test robiony w piątek negatywny @brak niewiem co mysleć
Pierwszy pozytywny wyszedł mi w sobotę w czwartek miałam negatywny który odłożyłam na szafkę i zapomniałam w pt wieczorem chciałam wyrzucić i miałam wrażenie że widzę cień ale że wiem że nie patrzy się na wyschnięte to wyrzuciłam ale nie mogłam przestać o tym myśleć. Pytanie czy wiesz kiedy była owulacja albo czy miałaś typowe dla siebie objawy i wiesz że np bolał Cię brzuch później niż normalnie bo równie dobrze mogłaś mieć owulację tydzień temu i wyjdzie dopiero za ok 3 dni i pytanie jakiej czułości testy ciążowe ja wolę osobiście strumieniowe o czułości 10mlu bo w 20mlu dopiero zaczyna pokazywać a do zapłodnienia doszło między 13-15 a pierwszy pozytywny test wyszedł 25 czyli ok 10-12 dni później. Spróbuj za dwa dni z testem super czułym :)
 
Do góry