reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

150 zł.
To fakt nie mile spotkanie. W sumie nie mądre z jego strony .
powiem ci ze bardzo dużo młodych kobiet chodzi do niego jak czekałam na wizytę to więcej młodych jak starych.
Wizyty prywatne ma przeważnie po 15.30 a rano na NFZ.
Mam koleżanki, które do niego chodziły. Głównie są to dziewczyny które: nie miały żadnych problemów z zajściem w ciążę ani żadnych na początku ciąży, więc spokojnie, bez zmartwienia czekały na wizytę.
Dziewczyny, którym wydaje się że znajomość z nim pomoże w porodzie na Bema. I trzecia grupa to dziewczyny, których nie stać na wizyty prywatne, na co dzień niepracujące.
Mam też takie, które właśnie z uwagi na brak problemów stwierdziły, że pójdą do niego, bo za darmo (na NFZ), albo takie, bo ich mamy też u niego prowadziły ciążę (matki mają teraz po 60 lat).
 
reklama
Mam koleżanki, które do niego chodziły. Głównie są to dziewczyny które: nie miały żadnych problemów z zajściem w ciążę ani żadnych na początku ciąży, więc spokojnie, bez zmartwienia czekały na wizytę.
Dziewczyny, którym wydaje się że znajomość z nim pomoże w porodzie na Bema. I trzecia grupa to dziewczyny, których nie stać na wizyty prywatne, na co dzień niepracujące.
Mam też takie, które właśnie z uwagi na brak problemów stwierdziły, że pójdą do niego, bo za darmo (na NFZ), albo takie, bo ich mamy też u niego prowadziły ciążę (matki mają teraz po 60 lat).
ogólnie zadowolone z niego te które myślały że pomoże im na bema ?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry