reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
W ogóle moja dzisiejsza wizyta była u jakiejś randomowej gin co miała tragiczne opinie. Tzn z 30 procent opinii była skrajnie negatywna, reszta ok. Szłam z nastawieniem że się mogę nic nie dowiedzieć, na szczęście dostałam dobre wiadomości, ale dotknęło mnie jak powiedziałam że jestem po dwóch poronieniach, i że były to ciąże biochemiczne. Ta się pyta czy było coś na USG, mówię że nie, a ona machnęła ręką "to nie wiadomo czy to nawet poronienie było". No kurde to co innego :/ strasznie przykre jak lekarze są tacy mało delikatni. Biochem nie biochem, większość osób to w jakiś sposób dotknie.
Co to za strona?
Pewnie elactancia :)
 
I ile taka prywatna wizyta kosztuje?


Ja z nim też mam jedno nieprzyjemne doświadczenie. Poszłam na wizytę w wieku 19 lat. Chciałam tabletki antykoncepcyjne. Kazał mi wrócić z matką, oczywiście recepty nie wystawił. I bez żadnego pytania o wcześniejsze współżycie czy było czy nie było, od razu zrobił USG dopochwowe.
 
I ile taka prywatna wizyta kosztuje?


Ja z nim też mam jedno nieprzyjemne doświadczenie. Poszłam na wizytę w wieku 19 lat. Chciałam tabletki antykoncepcyjne. Kazał mi wrócić z matką, oczywiście recepty nie wystawił. I bez żadnego pytania o wcześniejsze współżycie czy było czy nie było, od razu zrobił USG dopochwowe.
150 zł.
To fakt nie mile spotkanie. W sumie nie mądre z jego strony .
tak bo on w tym samym gabinecie ma godziny gdzie na NFZ przyjmuje i godziny prywatnie 😅 Więc nie ma różnicy tak naprawdę, tylko tyle, że zapłacisz, a terminy na NFZ do Niego i tak bliskie, bo same babcie tam chodzą 🤡
powiem ci ze bardzo dużo młodych kobiet chodzi do niego jak czekałam na wizytę to więcej młodych jak starych.
Wizyty prywatne ma przeważnie po 15.30 a rano na NFZ.
 
150 zł.
To fakt nie mile spotkanie. W sumie nie mądre z jego strony .
powiem ci ze bardzo dużo młodych kobiet chodzi do niego jak czekałam na wizytę to więcej młodych jak starych.
Wizyty prywatne ma przeważnie po 15.30 a rano na NFZ.
no ja jak byłam na NFZ to same babcie były. Moim zdaniem szkoda płacić jak i tak na tym samym sprzęcie i w tym samym gabinecie pracuje co na NFZ
 
reklama

Podobne tematy

Do góry