reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy wy tez macie więcej uplawow/śluzu w tych ostatnich tygodniach niz przez cala
Ciąże?
Nie wiem czy będę w stanie rozpoznać odchodzący czop 😬
Tak, u mnie też od jakiegoś czasu więcej śluzu. Tyle że on jest biały, czysty. Raz go więcej a raz mniej. Czytałam, że większa ilość śluzu pojawia się w trzecim Trymestrze.
 
reklama
Ja dzisiaj właśnie miałam bole jak na okres, z rana mnie obudziły i teraz jakoś godzinę temu - trwały mniej niż 10min 🤔 Myślisz, ze to te przepowiadające? A brzuch tez Ci się stawiał wtedy ?
U mnie to trwa kilka nawet kilkadziesiąt minut. Nie zauważyłam, żeby mi brzuch twardniał wtedy, ale w ogóle się na tym nie skupiałam. Więc nie wiem.
 
Ja śluzu mam bardzo dużo dlatego nie umiałam odróżnić czy to nie wody. Masakra jakaś.
U mnie dziś 36+2 więc chciała bym poczekać jeszcze. 🙈
Nie mam żadnych objawów zbliżającego się porodu.
Mam jedynie brzuch jak kamień. Nie wiem czy to mały tak jakoś leży czy tak stwardniał
 
Ja dzisiaj właśnie miałam bole jak na okres, z rana mnie obudziły i teraz jakoś godzinę temu - trwały mniej niż 10min 🤔 Myślisz, ze to te przepowiadające? A brzuch tez Ci się stawiał wtedy ?
U mnie to trwa kilka nawet kilkadziesiąt minut. Nie zauważyłam, żeby mi brzuch twardniał wtedy, ale w ogóle się na tym nie skupiałam. Więc nie wiem.
 
Ja śluzu mam bardzo dużo dlatego nie umiałam odróżnić czy to nie wody. Masakra jakaś.
U mnie dziś 36+2 więc chciała bym poczekać jeszcze. 🙈
Nie mam żadnych objawów zbliżającego się porodu.
Mam jedynie brzuch jak kamień. Nie wiem czy to mały tak jakoś leży czy tak stwardniał
hej, ja dziś 35+2 czyli tydzień różnicy u nas. Dobrze pamiętam, że byłaś wczoraj na drugiej dawce? Ja dziś, i jak się czujesz? ☺️
 
hej, ja dziś 35+2 czyli tydzień różnicy u nas. Dobrze pamiętam, że byłaś wczoraj na drugiej dawce? Ja dziś, i jak się czujesz? ☺️
A to rzeczywiście tydzień :)
Tak miałam wczoraj druga dawkę i czułam się lepiej niż po pierwszej. Wystąpił tylko ból ręki ale mniejszy niż poprzednio. Cieszę się że nie miałam gorączki ...
 
Czy wy tez macie więcej uplawow/śluzu w tych ostatnich tygodniach niz przez cala
Ciąże?
Nie wiem czy będę w stanie rozpoznać odchodzący czop 😬
Jeśli odejdzie w kawałkach lub całości to rozpoznasz na pewno, mi odchodził "na raty" na około 4 razy i uwierz, nie miałam wątpliwości 🙂 chyba, że będzie całkiem przeźroczysty, to wtedy można rzeczywiście sie zastanowić czy aby to na pewno to 🙂
 
reklama
Ja juz zamienilam jakis czas temu wkladki na podpaski... nawet juz sobie wkrecilam, ze wody sie sacza, ale nie 😄
Ja też sobie wkrecalam że to wody i aż dwóch lekarzy pytałam ;) ech. Tak to jest jak człowiek pierwszy raz zbliża się do porodu :)

Moja siostra mnie uświadomiła że ona urodziła 3 tygodnie przed terminem, ja też jestem wczesniakiem. Moja gin mówiła że jest to jakiś czynnik ryzyka ale u mnie nic się nie dzieje póki co. Za równo trzy tygodnie nam termin
 
Do góry