reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziękuję. Ja to z teorii wszytko wiem. Sama wcześniej posłałam dziewczyna że trzeba jechać odrazu po odejściu wód. Ale jak się teraz dowiedziałam że to mam taki strach mnie ogarnął że nie mogę sobie z nim poradzić. A później trzeba być dłużej w szpitalu?
Rozumiem Cię, ja też się wystraszyłam jak usłyszałam, że wyszedł pozytywny.
Mi położna tłumaczyła, że po urodzeniu robią maluszkowi wymaz z uszka, jeśli wychodzi negatywny to nie trzeba zostawać dłużej, w przypadku pozytywnego nawet nie chciałam dopytywać 🙄
 
reklama
Rozumiem Cię, ja też się wystraszyłam jak usłyszałam, że wyszedł pozytywny.
Mi położna tłumaczyła, że po urodzeniu robią maluszkowi wymaz z uszka, jeśli wychodzi negatywny to nie trzeba zostawać dłużej, w przypadku pozytywnego nawet nie chciałam dopytywać 🙄
No już się ogarnęłam trochę. Oby tak było jak mówisz, że maluszek się nie zarazi. Biedne dzieciaczki odrazu na starcie antybiotyk.
A na kiedy masz termin?
 
Dziewczyny jestem podłamana 😥 wyszedł mi pozytywny wynik Gbs.. Boję się bardzo, że zaszkodzę dziecku przy porodzie 🥺
Hej, co się denerwujesz😉 ja też mam pozytywny. Lekarz jeszcze przed badaniem powiedział że absolutnie się nie przejmować gdyby wyszedł pozytywny, bo taki wynik ma 30 % kobiet. Osobiście uważam że o wiele więcej 😆 chodzi tylko o to żeby podczas porodu podali ci antybiotyk. Spokojnie🙂
 
Hej, co się denerwujesz😉 ja też mam pozytywny. Lekarz jeszcze przed badaniem powiedział że absolutnie się nie przejmować gdyby wyszedł pozytywny, bo taki wynik ma 30 % kobiet. Osobiście uważam że o wiele więcej 😆 chodzi tylko o to żeby podczas porodu podali ci antybiotyk. Spokojnie🙂
A bo ja odrazu w panikę wpadłam, że zjadłam coś i naraziłam maleństwo. Ciąża i hormony też swoje podkręcają. Człowiek zacznie czytać w internecie co się może zdarzyć jeśli maleństwo się zarazi i zaczyna się to wszytko w głowie kotłować. Ale już się trochę ogarnęłam bo wpadłam w taką panikę i strach że łzy mi leciały jak grochy a ja się aż zanosiłam i nie potrafiłam tego powstrzymać.
 
No już się ogarnęłam trochę. Oby tak było jak mówisz, że maluszek się nie zarazi. Biedne dzieciaczki odrazu na starcie antybiotyk.
A na kiedy masz termin?
Będzie dobrze, ja nawet nie biorę innej opcji pod uwagę 😊
Na 21 grudnia, ale miesiąc juz mam rozwarcie, w zeszły wtorek odszedł mi czop więc liczę na poród przed terminem, strasznie już chciałabym mieć to za sobą i być na spokojnie w Święta w domu. A Ty na kiedy?
 
Tak czasem lepiej nie wiedzieć i nie czytać. Niepotrzebnie się człowiek stresuje i sobie wmawia jakieś głupoty a to i tak nic nie da. No ale my mamusie chcemy jak najlepiej dla swoich dzieciaczków.
Oj nie martw się 🥺 Dziewczyny Ci ładnie odpisały, ze często sie zdarzają pozytywne wyniki i, ze najwqzniejsze to od razu po odejściu wod jechać do szpitala i tak się Tobą a potem małym zajmą 😊
Nie denerwuj się na zapas, ja wiem, ze łatwo się mówi - sama płakałam w szpitalu jak podejrzewali arytmię u małego, ale nerwy tylko maluchom szkodzą 😟
Ważne, ze znasz już wynik i znasz zasady postępowania w razie W 😌 Spokojnie
 
Będzie dobrze, ja nawet nie biorę innej opcji pod uwagę 😊
Na 21 grudnia, ale miesiąc juz mam rozwarcie, w zeszły wtorek odszedł mi czop więc liczę na poród przed terminem, strasznie już chciałabym mieć to za sobą i być na spokojnie w Święta w domu. A Ty na kiedy?
Musi być dobrze! Tak jak mówisz musimy pojechać szybciej do szpitala żeby dostać antybiotyk.
Ja mam na 27.12 i narazie nic nie wskazuje żeby było szybciej. Ciekawe czy świata będę w domu czy w szpitalu 😅 ale też już bym wolała to mieć za sobą i tulić mojego chłopca ❤️
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Jesteście bardzo pomocne dobrze was mieć. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do takiego forum ale teraz bardzo się cieszę, że mamy taką grupę. Już mi dużo lepiej emocje opadły. Wasze słowa dużo pomogły ❤️
 
Do góry