reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jeżeli IKEA to pewnie solidne. Mam cały dom z mebli Ikea 😍 ja myślałam o dostawce do łóżka kindekraft czy jakoś tak, taka szmaciana niby ale w tym samym sklepie zobaczyłam na żywo i nie podoba mi się. Jakieś takie to badziewie. Jestem w kropce bo nie wiem co chce, mam koty i wolę bez szczebelków bo będą chciałby spać z dzieckiem 🤣
też lubię rzeczy z IKEA i mam ją 5 min od domu więc praktyczne 😅 jeżeli chodzi o dostawki to są super tylko ja mam małe mieszkanie a ta dostawka na krótki okres czasu wystarcza więc już odrazu myślę o łóżeczku. Po za tym chce na nim kłaść przewijak bo na komodę z przewijakiem chyba bym musiała się do sąsiada przebić żeby się zmiesciło 🥴🙈
 
też lubię rzeczy z IKEA i mam ją 5 min od domu więc praktyczne 😅 jeżeli chodzi o dostawki to są super tylko ja mam małe mieszkanie a ta dostawka na krótki okres czasu wystarcza więc już odrazu myślę o łóżeczku. Po za tym chce na nim kłaść przewijak bo na komodę z przewijakiem chyba bym musiała się do sąsiada przebić żeby się zmiesciło 🥴🙈

No mi też ostatnio postawili Ikeę 5 min od domu więc super 😄. Będę musiała się w końcu wybrać i popatrzeć na łóżeczka, bo też chcę coś stamtąd tyle, że wybiorę sobie chyba model i kupię używkę na olxie, zobaczymy.
Mam ten sam problem, do sypialni wejdzie tylko łóżeczko, o osobnej komodzie dla dziecka mogę pomarzyć 😢🙈
 
Cześć dziewczyny, liczę na Wasza pomoc 🥰 w styczniu poroniłam, nie mam dzieci, można powiedzieć, że to moja pierwsza ciąża (obecnie 18+3tc). Od samego początku walczę z nadciśnieniem. Wczoraj byłam u kardiologa z wynikami holtera ciśnieniowego i ekg, zwiększył dawkę Dopegytu z 4 na 6 tabletek i włączył dodatkowo Isoptin 2x1. Zasmucił mnie mówiąc, że problem będzie sie nasilał. Martwię sie, aby tym razem sie udało i abym donosila dziewczynkę do końca. U mojej dziewczynki wszystko dobrze, skubana ma siłę walki i oby zostało tak do 13 grudnia. Kolejna rzecz która mnie martwi to taka ze mamy juz 19 tydzień a ja jeszcze jej nie czułam, jakby była nieobecna w brzuszku. Lekarz 2 tyg temu mówił, ze lada chwila powinna się odzywać, a tu cisza. Kochane dziewczyny. Czy Wam również szwankuje tak cisnienie? Kiedy Wasze pociechy dały o sobie znać? Potrzebuje od Was dobrego słowa, bo na nikogo nie mogę liczyć w tej kwestii. 😞
 
Cześć dziewczyny, liczę na Wasza pomoc 🥰 w styczniu poroniłam, nie mam dzieci, można powiedzieć, że to moja pierwsza ciąża (obecnie 18+3tc). Od samego początku walczę z nadciśnieniem. Wczoraj byłam u kardiologa z wynikami holtera ciśnieniowego i ekg, zwiększył dawkę Dopegytu z 4 na 6 tabletek i włączył dodatkowo Isoptin 2x1. Zasmucił mnie mówiąc, że problem będzie sie nasilał. Martwię sie, aby tym razem sie udało i abym donosila dziewczynkę do końca. U mojej dziewczynki wszystko dobrze, skubana ma siłę walki i oby zostało tak do 13 grudnia. Kolejna rzecz która mnie martwi to taka ze mamy juz 19 tydzień a ja jeszcze jej nie czułam, jakby była nieobecna w brzuszku. Lekarz 2 tyg temu mówił, ze lada chwila powinna się odzywać, a tu cisza. Kochane dziewczyny. Czy Wam również szwankuje tak cisnienie? Kiedy Wasze pociechy dały o sobie znać? Potrzebuje od Was dobrego słowa, bo na nikogo nie mogę liczyć w tej kwestii. 😞
Ja nie mam takie problemu ale myślę że najlepsze co będziesz robić to słuchać lekarza dużo odpoczywac i się nie stresować. Wiem łatwo się mówi ale naprawdę rób wszytko żeby jak najwięcej się relaksować. Może jakieś hobby które odciągnie Twoja głowę od problemu? Mała jak silna to da radę! Dziewczyny zawsze są silne!
Myślę że jeśli jej nie czujesz nie ma się czym martwic. Może nawet do 20tyg nie będziesz czuła. A na Usg widać jak się rusza? Bo mój maluch robi akrobacja na usg a też jeszcze nic nie czuję (tylko ze ja mam dopiero 16t3d
Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno
 
Ja nie mam takie problemu ale myślę że najlepsze co będziesz robić to słuchać lekarza dużo odpoczywac i się nie stresować. Wiem łatwo się mówi ale naprawdę rób wszytko żeby jak najwięcej się relaksować. Może jakieś hobby które odciągnie Twoja głowę od problemu? Mała jak silna to da radę! Dziewczyny zawsze są silne!
Myślę że jeśli jej nie czujesz nie ma się czym martwic. Może nawet do 20tyg nie będziesz czuła. A na Usg widać jak się rusza? Bo mój maluch robi akrobacja na usg a też jeszcze nic nie czuję (tylko ze ja mam dopiero 16t3d
Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno
Dziękuję za to ze jesteście. Jesteście nieocenione dziewczyny. 🥰 Tak, ostatnio machala rączka na usg. Tak bardzo ją kocham, że nie zniose rozstania. Ale wierze, ze będzie dobrze.
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może listę wyprawkową, którą moglaby się podzielić? [emoji846]
coś takiego znalazłam, mam zamiar przepisać i dopisać co mi przyjdzie do głowy
 

Załączniki

  • 44c0ddac-da40-42da-a5ec-ece8a8c6baf7.jpg
    44c0ddac-da40-42da-a5ec-ece8a8c6baf7.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 121
Cześć dziewczyny, liczę na Wasza pomoc 🥰 w styczniu poroniłam, nie mam dzieci, można powiedzieć, że to moja pierwsza ciąża (obecnie 18+3tc). Od samego początku walczę z nadciśnieniem. Wczoraj byłam u kardiologa z wynikami holtera ciśnieniowego i ekg, zwiększył dawkę Dopegytu z 4 na 6 tabletek i włączył dodatkowo Isoptin 2x1. Zasmucił mnie mówiąc, że problem będzie sie nasilał. Martwię sie, aby tym razem sie udało i abym donosila dziewczynkę do końca. U mojej dziewczynki wszystko dobrze, skubana ma siłę walki i oby zostało tak do 13 grudnia. Kolejna rzecz która mnie martwi to taka ze mamy juz 19 tydzień a ja jeszcze jej nie czułam, jakby była nieobecna w brzuszku. Lekarz 2 tyg temu mówił, ze lada chwila powinna się odzywać, a tu cisza. Kochane dziewczyny. Czy Wam również szwankuje tak cisnienie? Kiedy Wasze pociechy dały o sobie znać? Potrzebuje od Was dobrego słowa, bo na nikogo nie mogę liczyć w tej kwestii. 😞
ja mam 19+2 i też nic nie czuję 😏 jeszcze czas
 
reklama
Do góry