reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Praktycznie wszędzie jest tak zwany dupochron że kobieta w ciąży tego nie może stosować co nie oznacza że jest szkodliwe. Jak sama napisałaś trzeba się skonsultować ze swoim lekarzem i on napewno zweryfikuje co można a co nie. Jeśli czego nie czujesz bądź nie chcesz nie musisz tego brać. Zaufaj swojej intuicji. Generalnie nasza grupa tutaj się wspiera a nie hejtuje ani nie narzuca swojego zdania a tym bardziej nie podważa autorytetów np. Lekarzy.
Jeśli jesteś przeciwna szczepienie na covid po prostu tego nie rób.
Kazda z nas ma swoje obawy i każda z nas chce dla swojego dziecka jak najlepiej.
Mój wpis to hejt lub narzucanie swojego zdania?
 
reklama
Mój wpis to hejt lub narzucanie swojego zdania?
Twoja wypowiedź miała wydźwięk że jesteś przeciw szczepieniu i co kolwiek byśmy Ci napisały to i tak będziesz przeciw.
Ja tylko zaznaczyłam że się tutaj wspieramy nawzajem w każdej decyzji i różnych poglądów.
Nic personalnego. Pozdrawiam
 
Rozglądajcie się za wózkami? Bo ja powoli zaczynam i mam dylemat, czy kupić osobno najpierw gondole czy w komplecie 3w1🙉🤷‍♀️
Takkk! Też się zaczęłam na tym zastanawiać i ooo looosie ile tego jest 🙈🙈🥴
Ceny też tak różne i nie wiem czy lepiej dać więcej? Czy robi to jakaś różnice czy tylko "firma i trendy".
Chyba najlepiej iść do sklepu i potestować trochę. Może też coś tam doradzą
 
Pamiętajcie dziewczyny, że większość wózków 3w1 posiada „foteliki” nosidła antymandaty, bez odpowiednich testów, które w momencie wypadku nie działają. Lepiej kupić wózek 2w1 a fotelik np z bazą oddzielnie, można go też wpinać na stelaż wózka za pomocą adapterów. Dziecko jest bezpieczniejsze, niż w zwykłym antymandacie. Najlepiej szukać w sklepach, które oferują przymiarki fotelika do auta, wtedy macie pewność, że dziecko będzie bezpieczne. Jeśli chodzi o wózek myślimy nad Mutsy nio, a fotelik Avionaut Pixel, mega lekki i z wszystkim testami. Sieć 8 gwiazdek ma sklepy w całej Polsce, ostatnio sporo o tym czytałam i przekonali mnie ❤️
I to jest super odpowiedź!
Swoją drogą to nie wiedziałam, że istnieją zestawy 4w1, że dostaje się konkretny fotelik, bazę, itd. Ja byłam w sklepach gdzie sama mogę stworzyć swój zestaw. Fakt, że trzeba patrzeć na jakość fotelika i jak zachowywał się w czasie testów. Pomimo, że dobry fotelik z bazą to duży koszt, to nie można oszczędzać na bezpieczeństwie.
 
Rozglądajcie się za wózkami? Bo ja powoli zaczynam i mam dylemat, czy kupić osobno najpierw gondole czy w komplecie 3w1🙉🤷‍♀️
U mnie na tapecie KinderKraft Veo ale używany ☺️ a co do ostatniej wizyty to na 70% chłopak 😁 wymarzony synuś. Nie na 100% bo moje dziecko akrobata trzyma nóżki na głowie 😅 lekarz coś tam zobaczył ale nie chciał na 100% powiedzieć . Za miesiąc się okaże czy się nic nie zmieniło ☺️
 
Takkk! Też się zaczęłam na tym zastanawiać i ooo looosie ile tego jest 🙈🙈🥴
Ceny też tak różne i nie wiem czy lepiej dać więcej? Czy robi to jakaś różnice czy tylko "firma i trendy".
Chyba najlepiej iść do sklepu i potestować trochę. Może też coś tam doradzą
właśnie, najlepiej iść do sklepu i sprawdzić. Ja ostatnio byłam. Jestem w szoku jak ciężkie jest nosidełko cybex a jak lekkie avionaut . Cybex jest cięższy nawet gdy nie ma w nim dziecka. Pani w sklepie wsadziła nam lalkę i pokazała. Wózek który mi się podobał na internecie w realu jest ciężkim i nie poręcznym kolosem więc wyszłam w ogole z innymi planami niż weszłam 🤣🤣🤣🤣 polecam zobaczenie na żywo tych wszystkich rzeczy. No i druga sprawa. Nie każda baza pasuje do danego typu samochodu. Nie każdy samochód posiada ISOFIX. Więc tym bardziej trzeba doradzić się fachowców. Po połówkowych jeszcze raz wrócę do tego sklepu 🤣
 
właśnie, najlepiej iść do sklepu i sprawdzić. Ja ostatnio byłam. Jestem w szoku jak ciężkie jest nosidełko cybex a jak lekkie avionaut . Cybex jest cięższy nawet gdy nie ma w nim dziecka. Pani w sklepie wsadziła nam lalkę i pokazała. Wózek który mi się podobał na internecie w realu jest ciężkim i nie poręcznym kolosem więc wyszłam w ogole z innymi planami niż weszłam 🤣🤣🤣🤣 polecam zobaczenie na żywo tych wszystkich rzeczy. No i druga sprawa. Nie każda baza pasuje do danego typu samochodu. Nie każdy samochód posiada ISOFIX. Więc tym bardziej trzeba doradzić się fachowców. Po połówkowych jeszcze raz wrócę do tego sklepu 🤣
Aha 😂😂 czyli internet kontra rzeczywistość. Ja myślę że zakupem zajmiemy się gdzies w październiku bo w sumie po co ma mi tak długo stać w domu i się o niego potykać 🥴
Teraz jeszcze szukałam łóżeczka i też co mi się wydawało że znalazłam coś fajnego na allegro to w komentarzach pisali ze nie polecja bo szuflada np.po miesiącu odpada. A chce z szuflada żeby było miejsce do przechwywania.
Narazie mój typ to łóżeczko z Ikea model GONATT. Ale jeszcze nie byłam w sklepie go "pomacać" 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aha 😂😂 czyli internet kontra rzeczywistość. Ja myślę że zakupem zajmiemy się gdzies w październiku bo w sumie po co ma mi tak długo stać w domu i się o niego potykać 🥴
Teraz jeszcze szukałam łóżeczka i też co mi się wydawało że znalazłam coś fajnego na allegro to w komentarzach pisali ze nie polecja bo szuflada np.po miesiącu odpada. A chce z szuflada żeby było miejsce do przechwywania.
Narazie mój typ to łóżeczko z Ikei model GONATT. Ale jeszcze nie byłam w sklepie go "pomacać" 😅
Jeżeli IKEA to pewnie solidne. Mam cały dom z mebli Ikea 😍 ja myślałam o dostawce do łóżka kindekraft czy jakoś tak, taka szmaciana niby ale w tym samym sklepie zobaczyłam na żywo i nie podoba mi się. Jakieś takie to badziewie. Jestem w kropce bo nie wiem co chce, mam koty i wolę bez szczebelków bo będą chciałby spać z dzieckiem 🤣
 
Do góry