reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja kupuje powoli ciuszki, z pozostałych rzeczy nie mam kompletnie nic jeszcze 🤷‍♀️ Wyczekuje pierwszych ruchów Małego 😍 miałyście już czy czekacie ? Bo to moja pierwsza ciąża i podobno w pierwszych te ruchy czuje się jednak trochę później.
Ja czuję już codziennie, ale na początku przez dłuższy czas nie byłam pewna czy to faktycznie ruchy. Teraz już nie mam wątpliwości, czasem to takie wrażenie przesuwania się czegoś w brzuchu, a czasem wyraźne kopniaczki 😁❤️
 
reklama
Ja kupuje powoli ciuszki, z pozostałych rzeczy nie mam kompletnie nic jeszcze [emoji2368] Wyczekuje pierwszych ruchów Małego [emoji7] miałyście już czy czekacie ? Bo to moja pierwsza ciąża i podobno w pierwszych te ruchy czuje się jednak trochę później.
Ja też wyczekuje [emoji846]
 
A ja jestem 19t3d i jeszcze za wiele nie czuje:( czasem tylko takie uczucie jakby mi coś pływało w brzuszku, ale to trwa dosłownie chwilkę i nie codziennie.
Narazie kupiłam tylko 1 ciuszek, ale powoli się rozglądam:) może polecacie jakieś fajne sklepy?
Co do wózka to też pewnie dopiero w sierpniu zacznę oglądać w sklepach. Aczkolwiek zastanawiam się poważnie nad cybexem balios 3w1.
 
A ja jestem 19t3d i jeszcze za wiele nie czuje:( czasem tylko takie uczucie jakby mi coś pływało w brzuszku, ale to trwa dosłownie chwilkę i nie codziennie.
Narazie kupiłam tylko 1 ciuszek, ale powoli się rozglądam:) może polecacie jakieś fajne sklepy?
Co do wózka to też pewnie dopiero w sierpniu zacznę oglądać w sklepach. Aczkolwiek zastanawiam się poważnie nad cybexem balios 3w1.
Ja póki co zamówiłam na wyprzedaży 2x body, w tym jedno kopertowe i dwie piżamki, wszystko z KappAhl. Mają tam piękne ciuszki, dziewczyny pisały, że w Next też są fajne i dobre jakościowo rzeczy, koleżanka też mi o nich wspominała. Mi bratowa chce odkładać po swoje córeczce wszystko co nada się na zimę dla mojej więc się bardzo z tego cieszę bo też ma piękne rzeczy 🌸
 
reklama
Ile z Was zna już na pewno płeć :)?
Byłam dzisiaj na wizycie, ale maluch siedział po turecku i lekarz powiedział, że wygląda mu na dziewczynkę, ale tak na 80% 😅 . A już myślałam, że się dowiem na 100% 🤪
My się dzisiaj dowiemy🥰 obiecałam rodzinie ze względu na to ze to pierwsze blizniaki bo obu stronach to dowiemy się wszyscy na raz. I takim to sposobem będziemy dzisiaj przekuwać balony😂
 
Do góry