reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie już 3 ciąża i też mimo że jestem w 18tc nie czuję ruchów. W poprzednich ciążach czułam ruchy od około 16/17 tygodnia a teraz cisza. Za to brzuch już dobrze widoczny . Byłam wczoraj u rodziców i sąsiadka ktora mnie widziała pytała się mamy w którym miesiącu jestem. Także nie ukryje już brzuszka [emoji846] Z ubranek nic nie kupowałam jeszcze . Dostałam sporo od rodziny po dzieciakach więc chyba nie będę musiała nic kupować z ubranek na pierwsze 3 miesiące
 
reklama
U mnie odnośnie objawów zauważyłam w 2 trymestrze większa wrażliwość na zapachy i zmęczenie ale to tez pewnie zasługa gorąca, a 1 trymestr wręcz idealny☺️
 
U mnie odnośnie objawów zauważyłam w 2 trymestrze większa wrażliwość na zapachy i zmęczenie ale to tez pewnie zasługa gorąca, a 1 trymestr wręcz idealny☺️
Hej. Dziewczyny czy WAM też tak nogi puchną? Rano jest ok ale wieczorem masakra tylko szczerze przyznam że się ostatnio nie oszczędzam.
 
ja brałam w 16tc teraz jestem w końcówka 19tc. Jedyne co mi było to mnie ręka bolała przez 24h. Moim zdaniem jeżeli masz mętlik to nie czytaj nic na ten temat ani nie słuchaj nikogo tylko zrób co uważasz bo jak będziesz czytać i słuchać co inny mówią na ten temat to cały czas będziesz miała mętlik w głowie. Ja tez tak miałam
Masz rację. Im wiecej opinii tym głowa eksploduje i co chwilę zmieniałam zdanie. Jak juz byłam pewna to znów coś przeczytałam nie tak i zaś dylemat. Ale poszłam do mojego lekarza w piątek i mnie uspokoił. Powiedział że wszytkie mądre głowy mówią że jest bezpieczne i warto się szczepić i żeby nie słuchać głupot. Wyszłam od niego uspokojona i pewna swojej decyzji. Tak więc dziś miałam pierwsza dawkę. Narazie nic nie czuję tylko lekko w miejscu przebicia. Mam nadzieję że będzie tak dalej.
A na w poczekalni była druga Pani w ciąży i tak jakoś raźniej 🙄😅
Dzięki dziewczyny za wszytkie opinie i wsparcie. Jeśli mogę pomóc to piszcie ❤️
 
Masz rację. Im wiecej opinii tym głowa eksploduje i co chwilę zmieniałam zdanie. Jak juz byłam pewna to znów coś przeczytałam nie tak i zaś dylemat. Ale poszłam do mojego lekarza w piątek i mnie uspokoił. Powiedział że wszytkie mądre głowy mówią że jest bezpieczne i warto się szczepić i żeby nie słuchać głupot. Wyszłam od niego uspokojona i pewna swojej decyzji. Tak więc dziś miałam pierwsza dawkę. Narazie nic nie czuję tylko lekko w miejscu przebicia. Mam nadzieję że będzie tak dalej.
A na w poczekalni była druga Pani w ciąży i tak jakoś raźniej 🙄😅
Dzięki dziewczyny za wszytkie opinie i wsparcie. Jeśli mogę pomóc to piszcie ❤️
właśnie ja tez miałam duży problem podjąć decyzje i to wszystko co czytałam wcale nie pomagało. Nadal niewiem czy podjęłam słuszna decyzje z zaszczepieniem się ale jak bym tego nie zrobiła to tez bym niewiedziała czy dobrze zrobiłam. Czas pokaże 😊ja za dwa tygodnie mam mieć druga dawkę i jeszcze szczepienie na krztusiec mnie czeka.
 
właśnie ja tez miałam duży problem podjąć decyzje i to wszystko co czytałam wcale nie pomagało. Nadal niewiem czy podjęłam słuszna decyzje z zaszczepieniem się ale jak bym tego nie zrobiła to tez bym niewiedziała czy dobrze zrobiłam. Czas pokaże 😊ja za dwa tygodnie mam mieć druga dawkę i jeszcze szczepienie na krztusiec mnie czeka.
Mi dziś jeszcze lekarz, który mnie szczepił powiedział, że dzidziuś też dostanie moje przeciwciała i że jak będę go karmić piersi to też nadal będę mu je przekazywać. To też była dla mnie fajna informacja.
Podwodzenia ze szczepieniami 😊
 
reklama
Jakby któraś chciała, znalazłam i zakupiłam w promocji taki zestaw. Wcześniej widziałam po 400-500zł więc wzięłam od ręki 🤣🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 8faf718e-2db3-4183-aa83-11f62b3b6d36.jpg
    8faf718e-2db3-4183-aa83-11f62b3b6d36.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 134
Do góry