reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witajcie Kobietki .
Mam takie pytanko czy już rozmyślanie na temat wózka ? Ja ostatnio starałam się coś patrzeć na internecie oczywiście nie będziemy już teraz kupować . Już mi się w głowie wszystko miesza macie już faworytów czy jeszcze czekacie ? 😘

O, mam ten sam problem, jak zaczęłam przeglądać te wszystkie wózki i czytać fora to już tak zgłupiałam, że nie wiem jak podejmę decyzję 😅 . Wiem tylko, że chciałabym kupić jakąś używkę, najlepiej 2w1, tylko ponoć spacerówki są w nich najczęściej średnie. A mam taki problem, że mieszkam na 2 piętrze bez windy, więc przydałoby się coś w miarę lekkiego, ale z amortyzacją i solidnie wykonane, zastanawiam się czy da się pogodzić te wszystkie rzeczy :p
 
reklama
Ja mam wozek po starszych dzieciach więc nie mam problemu z wyborem. Jedynie co mogę doradzić to nie zawsze moda idzie w parze funkcjonalności. Trzeba zwrócić uwagę na jakie tereny ma być wozek czy drogi polne czy miejskie. Ten mały zgrabny fajny bo zmieści się w bramkach w sklepie ale na trudne drogi lepiej sprawdzi się z dużymi kołami najlepiej pompowanymi.
 
Ja chciałam zacząć pod koniec sierpnia ale jak się w rodzinie o tym dowiedzieli to zaczęło się mówienie że to za wcześnie i sama już nie wiem
Nauczona doświadczeniem koleżanek chcę zacząć w sierpniu i skończyć najpóźniej w październiku, potem w jesiennych ciemnościach, z wielkim brzuchem nie będę maszerować po sklepach. Będę sie skupiać na relaksie. Narazie czytam, obserwuję co warto kupić, śledzę ceny tych droższych produktów żeby wyłapać promocję. A jak ktoś mówi, że za szybko... hmm, można urodzić w 36 tygodniu i sie okaże, że nic nie macie. A jeśli chodzi o ewentualne komplikacje z dzieckiem, mogą się one pojawić też po porodzie. Więc zawsze ktoś może powiedzieć wam, że za szybko. To tylko nasza decyzja kiedy zaczniemy kupować i nic innym do tego.
 
Ja już się rozglądam za różnymi rzeczami, sprawdzam ceny, promocje 😄. Myślę, że po drugich badaniach prenatalnych, pod koniec lipca zacznę już się powoli przygotowywać :)
 
czy któraś z was ma jeszcze wymioty ? Mnie dopadło o 20 i tak biegam do kibelka nie mając już nawet czym .. a to już 14 tydzień ponad i myślałam że się skończy . Mięsa nawet nie jadłam i bez tego mnie dopadło 🙄
 
reklama
czy któraś z was ma jeszcze wymioty ? Mnie dopadło o 20 i tak biegam do kibelka nie mając już nawet czym .. a to już 14 tydzień ponad i myślałam że się skończy . Mięsa nawet nie jadłam i bez tego mnie dopadło 🙄
Mnie jeszcze mdłości czasami dopadają, ale powoli przechodzi i chwilami zapominam, że jestem w ciąży 🙂
 
Do góry