reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja nawet nie wiedzialam, że biorą pod uwage wielkość plodu 🤔 ja mam z OM na 12t3d. We wcześniejszej ciąży mialam w 12t5d. Mi ogólnie sie termin porodu z om sprawdził w 100%. 11t4d to rzeczywiście szybko. Moze uda sie przecisnąć chociaz o tydzien?
Niestety nie u mojego lekarza, mówił, że go nie będzie. Mam namiary na innego, może zadzwonię i zapytam o termin w bardziej odpowiednim czasie. Też bym wolała zrobić później.
 
reklama
Będziesz robiła amniopunkcje? Z jakiego powodu? Nie boisz się? Masz kogoś sprawdzonego?
Ze względu na wiek. Jestem zdecydowana zrobić. Mam sprawdzona lekarkę od usg, ale niestety cały czerwiec jej nie ma, więc inny lekarz będzie robił i w tym samym miejscu będę robiło amniopunkcje.
Strach na pewno jest, ale wiedziałam, że jeśli w tym wieku będę w ciąży to zrobię badania
 
Ze względu na wiek. Jestem zdecydowana zrobić. Mam sprawdzona lekarkę od usg, ale niestety cały czerwiec jej nie ma, więc inny lekarz będzie robił i w tym samym miejscu będę robiło amniopunkcje.
Strach na pewno jest, ale wiedziałam, że jeśli w tym wieku będę w ciąży to zrobię badania
Mi tedt Pappa wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że będę musiała zrobić amniopunkcje, a ja tak bardzo się jej boję.
 
Mi tedt Pappa wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że będę musiała zrobić amniopunkcje, a ja tak bardzo się jej boję.
Jakoś niedowierzam pappa. Nawet nie rozważałam go.
Dużo zależy od podejścia, tak myślę, jeśli zakładasz, że czy dzidzia zdrowa czy chora i tak zdecydujesz się urodzić, to można odpuścić. Tylko nie zamartwiać się
 
Moja mama była w ciąży mając 42 lata. Jej Pappa wyszła źle, ale nie pojechała na amniopunkcję, bo jest nikłe, ale jednak ryzyko. Mój brat urodził się całkowicie zdrowy
 
reklama
Ze względu na wiek. Jestem zdecydowana zrobić. Mam sprawdzona lekarkę od usg, ale niestety cały czerwiec jej nie ma, więc inny lekarz będzie robił i w tym samym miejscu będę robiło amniopunkcje.
Strach na pewno jest, ale wiedziałam, że jeśli w tym wieku będę w ciąży to zrobię badania
Nie lepiej zrobić pappa , a jeżeli coś wyjdzie może nifty? Amnio jednak to chyba ostateczność 🙄 trochę bym się bała. A wiek masz nienajgorszy , znam kobiety co w 41 i 42 urodziły zdrowe dzieci.
 
Do góry