reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja byłam kiedyś baaarrdzo od kawy uzależniona. Dla mnie ograniczanie kawy było gorsze od rzucania palenia 😄 paliłam jakieś 6 lat i któregoś dnia skończyła mi się paczka i sobie pomyślałam, ze może rzucę i tak już 2 lata minęły 😄 a jakoś miesiąc przed staraniami próbowałam ograniczyć kawę z 3 do jednego kubka ( nie filiżanki tylko takiego wielkiego kuba 😁) to bole głowy, osłabienie, prawie gorączka 🤣 bardzo dramatyzowałam. A piłam taka mocna czarne bez cukru. Udało się ograniczyć w końcu do jednego normalnego kubka. A w ciąży tak mnie odrzuciło, ze kawa czarna to jest chyba jedyna rzecz od której robi mi się niedobrze na sama myśl. Póki co pije słaba z duża ilością mleka, ale tez musi być dzień.
 
Hej dziewczyny, u mnie cala trojka dzieciakow chora, wiec inhalacje, syropy itd, synek w nocy goraczka wiec wstalam go wziasc do siebie i dac syrop, czuje ze moje zmeczenie dzis bedzie meeega duze, dobrze ze chociaz cieplo jest 🙂
A mozna pic herbate z pokrzywy? Bo bardzo lubie a nie wiem czy mozna i odstawilam ja

Kto dzis ma wizyte? Trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiesci
 
Też mnie panika lekka łapie, wczoraj ogarnęło mnie złe przeczucie. Czuję strach jeśli chodzi leczenie covid i zarodek, tyle leków przyjmuję, które mogą zaszkodzić. Do tego mają sprawne tylko przenośne usg przez powłoki brzuszne i nie da się zmierzyć wielkości tak małego płodu oraz częstotliwości serca. Mi się wciąż nie poprawia, leki nie działają, cały czas nowe chcą wprowadzać, łącznie choruje już 2tygodnie, od tygodnia leżę w szpitalu na tlenie. Tak bardzo chciałabym, żeby maluch przetrwał ale wiem, że to nie zależy ode mnie. Tyle w ostatnich dniach ciąż zostało straconych a mamy nie miały covidu. Chciałabym wyjść z tego cało z moim pakiecikiem🥺
 
czsmu nie pijecie herbaty? Ja pije odzienie rumianek nawet po dwie szklanki. On jest na wszustko, zgagę mdłości problemy z trawieniem. Dla mnie wybawienie.
Normalnie bym piła ale zaraz mnie po niej mdli, po ziołach też... Rumianek na mdłości Ci pomaga??? Muszę spróbować bo już mnie prawie miesiąc męczą...
 
Hej dziewczyny, u mnie cala trojka dzieciakow chora, wiec inhalacje, syropy itd, synek w nocy goraczka wiec wstalam go wziasc do siebie i dac syrop, czuje ze moje zmeczenie dzis bedzie meeega duze, dobrze ze chociaz cieplo jest 🙂
A mozna pic herbate z pokrzywy? Bo bardzo lubie a nie wiem czy mozna i odstawilam ja

Kto dzis ma wizyte? Trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiesci
Moja córka też chora, katar złapała i mam nadzieję że bardziej się to nie rozwinie... U babci jest bo ja pracuje... Wczoraj z nią padłam po 18 i spałam do 5:30 ☺
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o jeżdżeniu na rowerze ? Można czy nie ? Chodzi mi o taką spokojna jazdę bez wysiłku większego
 
Do góry