reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mi mdlosci jakby calkiem minely, w piatek mialam jak zjadlam jajko z majonezem, za to zrobilam sie wrazliwa na zapachy i wszystko mi smierdzi, zwlaszcza jak wejde do sklepu 🙂
 
Właśnie sąsiadka zauważyła, ze jestem w ciąży 🤪 jak tak dalej pójdzie to będę słonica jak w pierwszej ciąży, gdzie przytyłam 23 kg 🤦🏼‍♀️ Waga póki co 100 g mniej, czyli można powiedzieć ze stoi, a brzuch rośnie. Niedługo czas powiedzieć córce zanim ktoś ją zapyta czy cieszy się z rodzeństwa 🙈 chciałam czekać do 12 tyg jak już będzie bezpieczniej, ale chyba w 12 już będę grubiutka i sama się zorientuje. Mowilyscie już młodszym dzieciom? Moja ma 6 lat. Bardzo chce rodzeństwo i gdyby coś poszło nie tak znając jej psychikę przeżywałaby normalnie żałobę.

U mnie rok temu zrobiłam błąd ze powiedziałam wcześniej bo poroniłam dwa razy 😐 córka przeżywała bardzo jak usłyszała ze dzidzi nie ma już w brzuszku 🥺 strasznie mnie to podłamało ... teraz powiedziałam jak założyli mi kartę wtedy ☺️🥰
 
A ja mam już dość, mogłabym wymiotować nawet non stop byle nie mieć tych plamien... już biorę duphaston i luteinę a to cholerstwo znowu się właśnie pojawiło :(. Lekarz dopiero jutro na 17:15, mam nadzieję, że szybko samo przejdzie... Nie mam pojęcia skąd to się bierze, krwiaka tydzień temu wykluczyli w 2ch szpitalach. Jak tylko zaczynam myśleć pozytywnie I się cieszyć jak dziś (oglądałam sobie wózki na necie) to potem takie coś, jak walniecie w pysk normalnie. I znowu do jutra będę umierać ze strachu :(
A może też Ci pękają jakieś naczynka?
 
Syn 3lata wie - bo zawsze się po mnie tłucze więc musiałam mu powiedzieć dlaczego nie może (jeszcze słabo mówi to nie wypapla). Córka 8 lat nie wie, jak się dowie to wszystkim dookoła rozpowie więc powiem dopiero jak będę pewna, że wszystko ok.
I 3 latek siostrze nie wygadał? Wow, moja jak miała 3 lata nic nie umiała w tajemnicy utrzymać :D
 
Hej dziewczyny :)
Mogę chyba do Was dołączyć z terminem 28.12.
Jest to moja 4 ciąża. 3 poprzednie poroniłam. Byłam u lekarza 5+6 i biło już serduszko. Bardzo się stresuje czy tym razem się uda. Jestem obstawiona lekami strasznie. Mam heparyne, duphaston, acard i cała masę innych leków i suplementów.
Miałam mdłości tylko 3 dni i już się martwię że minęły i że coś złego się dzieje. Po takich przeżyciach ciężko jest myśleć pozytywnie ale bardzo się staram. To maleństwo to spełnieniem moich marzeń ❤️
 
U mnie rok temu zrobiłam błąd ze powiedziałam wcześniej bo poroniłam dwa razy 😐 córka przeżywała bardzo jak usłyszała ze dzidzi nie ma już w brzuszku 🥺 strasznie mnie to podłamało ... teraz powiedziałam jak założyli mi kartę wtedy ☺️🥰
Właśnie tego chce uniknąć... nie chce jej dokładać strat. O poprzedniej straconej nie wie. Jutro maja mi założyć kartę, kończę 8 tydzień jutro. Tylko czy to już bezpiecznie? Sama nie wiem... w czwartek lekarka uznała, ze „to już duże dziecko” i wszystko będzie dobrze (1,14 cm 🤣). Ale znowu jak dowie się od osób trzecich to będzie miała żal 🤷🏼‍♀️
 
Myśmy z mężem byli dziś na przeażdżce i posiedzieliśmy sobie w lesie. Dobrze mi to zrobiło po całym tygodniu siedzenia w domu.
 
reklama
Do góry