reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny :)
Mogę chyba do Was dołączyć z terminem 28.12.
Jest to moja 4 ciąża. 3 poprzednie poroniłam. Byłam u lekarza 5+6 i biło już serduszko. Bardzo się stresuje czy tym razem się uda. Jestem obstawiona lekami strasznie. Mam heparyne, duphaston, acard i cała masę innych leków i suplementów.
Miałam mdłości tylko 3 dni i już się martwię że minęły i że coś złego się dzieje. Po takich przeżyciach ciężko jest myśleć pozytywnie ale bardzo się staram. To maleństwo to spełnieniem moich marzeń ❤️
Hhej :) mamy zbliżony termin :) mi wypada 29.12 z om :) bądź dobrej myśli, nowa ciąża nowa nadzieja :) trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :)
 
reklama
Ja plamiłam 3 tygodnie. Najpierw krew, potem brązowe plamienia, codziennie. Bylam 2 razy na IP i u 3 ginekologów i nie znaleźli przyczyny. Lekarz mi powiedział, że pewnie jakieś naczynko pękło i teraz sie oczyszcza. Ostatnio to były beżowe plamienia. On kilku dni na szczęście ciasza. Jutro idę na prenatalne. Bardzo się boję. Skoro lekarz Ci powiedział, że żadnego krwiaka nie masz to tym lepiej. Wszystko będzie ok. Ja jeszcze byłam badać progesteron.
a który to tydzień że już prenatalne? ☺
 
Również mam niestety podobną historie do Twojej... to moja 4 ciąża, a dzieci nie mam. Również jestem na heparynie. Acard będę brała od 11 tygodnia. Ściskam cię mocno ❤️
ja to tyle leków biorę że boję się ze mi żołądek czasem się boje czy moj żołądek to wszystko przetrawi przez tyle miesięcy.
 
Właśnie sąsiadka zauważyła, ze jestem w ciąży 🤪 jak tak dalej pójdzie to będę słonica jak w pierwszej ciąży, gdzie przytyłam 23 kg 🤦🏼‍♀️ Waga póki co 100 g mniej, czyli można powiedzieć ze stoi, a brzuch rośnie. Niedługo czas powiedzieć córce zanim ktoś ją zapyta czy cieszy się z rodzeństwa 🙈 chciałam czekać do 12 tyg jak już będzie bezpieczniej, ale chyba w 12 już będę grubiutka i sama się zorientuje. Mowilyscie już młodszym dzieciom? Moja ma 6 lat. Bardzo chce rodzeństwo i gdyby coś poszło nie tak znając jej psychikę przeżywałaby normalnie żałobę.

U mnie wie tylko maz, moja siostra i jej narzeczony bo musialam sie komus wygadac i mi pomagaja
 
Wlazlam na jakieś inne forum i gdzieś mi się rzuciło w oczy, że za duży pęcherzyk, to problem. A mój wydaje się duży. No i znów panika. Byle do środy.
 
reklama
U mnie wie tylko maz, moja siostra i jej narzeczony bo musialam sie komus wygadac i mi pomagaja
U mnie tylko mąż no i wy na forum 😂 Właśnie dlatego zaczęłam pisać na forum, żeby się wygadać, wyżalić, pocieszyć. Najbliższej rodzinie powiem jak będzie serce. W pracy około 12 tygodnia.
 
Do góry