reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja dziś jestem wybitnie zmęczona, strasznie mnie mdli i nic mi nie smakuje, najchętniej bym spała, nie wiem co ze sobą zrobić na nic nie mam siły... A dziś jadę do rodziców, mam ciężko chorą mamę i strasznie stresuje mnie przebywanie obok niej... można tylko patrzeć jak ta choroba ją zabiera, chociaż już teraz jest tylko czystym instynktem w zdegenerowanym ciele... w oczach otępienie... popłacze się... ma pląsawicę huntingtona.... Do dziś nie wierze, ze ja nie odziedziczyłam po niej tego cholerstwa...
Trzymaj się🤗🤗
 
a które masz ubezpieczenie w PZU? też tam jestem ubezpieczona.
Ja też mam ubezpieczenie w PZU ale prywatnie wykupiłam za 2400 na rok W trosce o ciebie pakiet kompleksowy i wszystkich lekarzy mających podpisane umowę z PZU mam za darmo w tym jakieś rezonanse USG i mnóstwo badań. Niestety prenatalnych i testu papa nie ma w pakiecie.
 
Cześć wszystkim - od początku wątku nieśmiało wchodziłam na to forum, ale dopiero teraz zebrałam się na odwagę, żeby napisać - wcześniej bałam się pisać, żeby nie zapeszyć :|
Miesiąc temu miałam ciążę biochemiczną, która skończyła się po tygodniu od pierwszego testu, najwyższa moja beta wtedy to było 62, która potem spadła do 30 i dzień później dostałam okresu. Pozytywny test znowu zobaczyłam tydzień temu, a dziś otrzymałam wyniki bety: ponad 2000 (wg apki mam dziś 5+2), więc może ten miesiąc będzie tym szczęśliwym:) Mam nadzieję się teraz już aktywnie udzielać i przeżywać z Wami :)
kiedy masz datę porodu ?
 
Super prezent by był 😁
Ja w 1 ciąży mialam termin z om na 21 kwietnia a urodziłam 20 kwietnia także idealnie 😂
Na początku się cieszyłam ze super ale teraz tak myśle że może lepszy byłby inny dzień żeby każdy miał swój 😁 Fajna data będzie 12.12.21 😁 ale do porodu jeszcze daleka droga. Dziewczy które miały lub będą mieć opryszczkę pamiętajcie żeby zgłosić to lekarzowi prowadzącemu no i zaraz po porodzie neonatologowi bo opryszczka jest niebezpieczna. Wiem bo ja tez mam bardzo często wiele razy się już leczyłam i guzik w 1 ciąży miałam i córka miała dwa dodatkowe badania słuchu.
 
Na początku się cieszyłam ze super ale teraz tak myśle że może lepszy byłby inny dzień żeby każdy miał swój [emoji16] Fajna data będzie 12.12.21 [emoji16] ale do porodu jeszcze daleka droga. Dziewczy które miały lub będą mieć opryszczkę pamiętajcie żeby zgłosić to lekarzowi prowadzącemu no i zaraz po porodzie neonatologowi bo opryszczka jest niebezpieczna. Wiem bo ja tez mam bardzo często wiele razy się już leczyłam i guzik w 1 ciąży miałam i córka miała dwa dodatkowe badania słuchu.
Ja mam sposób na trwałe pozbycie się opryszczki, trochę drastyczne, ale to nie w ciąży [emoji23]
 
reklama
O ktorej masz wizyte 13? 🙂 mam nadzieje ze okaze sie to szczesliwy dzien dla nas
O 20.30 🙀 także długi dzien przede mna.. A Ty? U mnie za wiele objawów nie ma, już byłam na pierwszej wizycie (5t1d) i doktorka powiedziała, ze lepiej jakby były jakieś objawy co mnie zmartwiło
 
Do góry