reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A kto stwierdzil ze to przez tylozgiecie? Ja tez mam tylozgiecie a zadnych plamien w ciazach nie mialam, jedynie co to podobno warto duzo lezec na brzuchu no i mnie plecy bola bo to ciagnie wszystko 🙂



U mnie mniejszy niz przed ciaza 😁 a ciaza juz kolejna ale schudlam 2 kg wiec to przez to, choc startowalam z wagi troszke wyzszej niz w poprzednich ciazach bo z 54 kg :)
Matko 54? Ja poniżej 67 nie mogę zejść już od kilku lat🥺
Przy staraniu się wyszło że mam hasimoto i te odtarczycowe szaleją..zaczęłam brać pół tabletki eutyroxu 25mg i 1/4 tabletki czegoś tam i zaszłam..teraz biorę jedną tabletkę tego eutyroxu i wyniki mam prawidłowe💪
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, byłam właśnie u cudownej Pani Doktor i niestety potwierdziła najczarniejszy scenariusz. Ciąża jest martwa i mam czekać na poronienie lub zgłosić się za 10 dni do szpitala. Serce pękło mi na pół...
Żegnam się z Wami i życzę, żebyście w zdrowiu doczekały szczęśliwego grudniowego rozwiązania. Trzymajcie się QUOTE]Kolejna smutna wiadomość na forum... Trzymaj się dzielnie kochana, jeszcze będziesz miała swoje maleństwo, czasami na najlepsze w życiu trzeba poczekać ale w końcu przychodzi, warto być wytrwałym[emoji3590][emoji256]
 
Ja mając wynik 4,90 bodajże dostałam teraz euthyrox 88 na początku ciąży przyjmowałam 25 potem 50 ale nie chciało spadać euthyrox jak najbardziej bezpieczny ginekolog jak i endokrynolog mówią że taki wynik to nic strasznego są kobiety które mają wynik TSH po 20 i więcej i rodzą zdrowe dzieciaczki pozdrawiam i głowa do góry 💪🤗
Pocieszyłaś mnie bardzo ❤️ Dziękuję ❤️ właśnie dziś też robiłam TF3 TF4 i zobaczymy z ginekolog co dalej
 
Samo tsh nie jest miarodajne, bo moze skakac nawet z powodu stresu. W poprzedniej ciazy rowniez mialam wysokie na poczatku, ale szybko reguluje sie to tabletkami. Teraz badalam jakies 2 tygodnie temu i poki co ladny wynik, ale pewnie niedlugo bede powtarzac
A ja mam pytanie, miałaś wysokie na początku i brałaś leki tylko na początku? Czy do końca ciąży ? Mi lekarz kazał brać cała ciążę mimo że już wyrownalam poziom.
 
Babki powiedzcie mi czy macie jakieś zachcianki :D
Ja robię tour po sklepie i tam gdzie nie mam odruchu wymiotnego to wkładam do koszyka i jak do tej pory to bułki, Almette, pomidory malinowe, dorsz i słodycze 😅

Pierwsze przeczucie mówiło mi ze to będzie chłopak, ale jestem ciekawa bo cały czas mnie mdli i wymiotuje.
Jak to było w waszych poprzednich ciążach? Sprawdzało się to ze słodkie na dziewuche a słone na chłopaka? I czy wymioty tez są jakoś uzależnione od płci? Co o tym myślicie? 😅😁
O raju, mam identyczne zachcianki co Ty! Tak samo sugeruję się moim odruchem wymiotnym, który towarzyszy przy większości produktów w sklepie. Wczoraj wyszłam ze sklepu z Almette, jasnymi bułkami, pomidorami i łososiem. Na słodycze nałożyłam sobie bana, bo trochę ostatnio przegięłam. W 4-5 tygodniu ciągnęło mnie do kiszonek, 3 kilogramy ogórków zjadłam w 5 dni. Teraz już nie mogę na nie patrzeć. Ogólnie dziwny stan i już chciałabym pozbyć się tych wymiotów i przede wszystkim tego super węchu, który utrudnia życie :p No, ale nie narzekam, oby bombel rósł w siłę :)
 
Ja miałam tak przez kilka dni ale po usg lekarz powiedział ze wszystko ok i się rozciągało uciskając na jajnik
Bardzo Wam wszystkim dziękuję 😊 Jestem spokojniejsza. Jak dziś będzie mocniej dokuczać to na wszelki wypadek zadzwonię lekarza i zapytam. Dobrego dnia dla Was 🌺
 
Dziewczyny, byłam właśnie u cudownej Pani Doktor i niestety potwierdziła najczarniejszy scenariusz. Ciąża jest martwa i mam czekać na poronienie lub zgłosić się za 10 dni do szpitala. Serce pękło mi na pół...
Żegnam się z Wami i życzę, żebyście w zdrowiu doczekały szczęśliwego grudniowego rozwiązania. Trzymajcie się <3
Kochana tak bardzo mi przykro 🥺😭 to była Twoja pierwsza ciąża? Czasem organizm musi przetestować podział komórek, żeby następnym razem się udało. Polecam Ci wątek ciąża po poronieniu, są tam wspaniałe dziewczyny służą radą i oparciem. Dzięki Nim poradziłam sobie ze stratą pierwszej ciąży w lutym, to działa jak grupa wsparcia.
 
reklama
O raju, mam identyczne zachcianki co Ty! Tak samo sugeruję się moim odruchem wymiotnym, który towarzyszy przy większości produktów w sklepie. Wczoraj wyszłam ze sklepu z Almette, jasnymi bułkami, pomidorami i łososiem. Na słodycze nałożyłam sobie bana, bo trochę ostatnio przegięłam. W 4-5 tygodniu ciągnęło mnie do kiszonek, 3 kilogramy ogórków zjadłam w 5 dni. Teraz już nie mogę na nie patrzeć. Ogólnie dziwny stan i już chciałabym pozbyć się tych wymiotów i przede wszystkim tego super węchu, który utrudnia życie :p No, ale nie narzekam, oby bombel rósł w siłę :)
mnie to od większości rzeczy odrzuca i nauczyłam się już nawet wymiotować 😳
 
Do góry