reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

12 lat temu z chłopcami miałam fazę na pomidory i keczup 😁teraz nie mogę jeść mięsa zamiast keczupu wolę majonez... ciężko stwierdzić najważniejsze by dzidzia była zdrowa... choć mam przeczucie że dziewczynka, wtedy też czułam że chłopcy ... niedługo wszystkie się dowiemy 😁
 
reklama
Cześć ja to już po wizycie badania wyszły ok
Dziecko rośnie jak na drożdżach 🥰🥰
Do tego trochę mnie muli i cycki bolą trochę nic już po za tym 😉
 

Załączniki

  • IMG_7675.jpg
    IMG_7675.jpg
    119,7 KB · Wyświetleń: 155
Na tsh dostalam od razu leki. A nie ten na nfz nawet nie zobaczyl że bylo 3.5 tylko mnie odeslal do ogólnego lekarza.

Ogolnie to robilam 3 razy tsh. Wyniki: 3.5, 1.8 i wczorajsze 2.5. także stwierdzil ze skacze wyraźnie a że mialam w pierwszej ciąży niedoczynnosc do dal mi 25 eutyrox.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?
Najlepiej skonsultuj to z lekarzem:(
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?

Ja tak czasem mialam, ale tylko lewy jajnik ( wczesniej przy wspolzyciu czasem mnie bolal) i wczoraj doktorka na usg mowila ze owulacja byla z lewego jajnika wiec moze przez to
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?
Mnie od wczoraj kłuje prawy jajnik, ale to pewnie przez to że ostatnio postałam na bosaka na balkonie w samej piżamie. Ja tak mam zawsze jak postoje na zimnym na boso zawsze bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi.

W pierwszej ciąży przez cały czas bolał mnie lewy jajnik, mną każdej wizycie mówiłam o tym doktorowi, zawszę robił ko dokładne USG tego miejsca i wszystko było Ok. Miałam owulację z tego jajnika i córka była bardziej ułożona po lewej stronie więc lekarz podejrzewał że to od tego. Po porodzie ból znikał.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma kłujący ból jajnika? Kichnęłam parę dni temu i myślałam, że mi się tam rozerwało (potrafiło mnie boleć już przed ciążą przy kichnięciu także się nie zdziwiłam), ale minął 3-4 dzień i coś właśnie mnie kłuje, ułamek sekundy i przechodzi (z 20 razy dziś). I się zastanawiam czy to po kichnięciu czy się zbiegło w czasie i więzadła się rozciągają po prostu :( Ktoś coś?
tez tak mam przy kichaniu ze muszę trzymać brzuch 😉
To bardzo zdrowy objaw 😉
 
Do góry