reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jak tam u was dzisiaj dzień się zaczął ? U mnie od mdłości więc podejrzewam że skończy się na wymiotach 🤮 jeszcze do tego ból głowy .. nie mam siły z łóżka wstać i chyba spędzę w nim cały dzień . Mój i tak pracuje całą majówkę więc co robić samej w domu .
U mnie już od ponad 2,5 tygodnia codziennie mdłości i mdłości... Też jestem bez sił... Dziś mam pełny 9 tydzień...
 
Jak tam u was dzisiaj dzień się zaczął ? U mnie od mdłości więc podejrzewam że skończy się na wymiotach 🤮 jeszcze do tego ból głowy .. nie mam siły z łóżka wstać i chyba spędzę w nim cały dzień . Mój i tak pracuje całą majówkę więc co robić samej w domu .
U mnie mdłości, wrażliwość na zapachy, czyli dzień jak co dzień od dwóch tygodni. Według OM u mnie 8+0. Pogoda też nijaka, co nie pomaga.
 
U mnie mdłości zelżał już 2 dzień i niech tak zostanie nie obrazę się 😉 mam dziś ochotę na kawę a od 3 tygodni nie piłam wogole od mięsa dalej mnie odrzuca niektóre zapachy mnie drażnią
 
U nas od rana deszcz. Nawet psy unikają wyjścia na dwór. Dziś podczas podtarcia zauważyła delikatnie pomarańczowo- brązowa wydzielinę😞, oczywiście już się martwię. Mam nadzieję że to jednorazowe i nic poważnego. Dziś mam 7 tc, a wizytę 10 maja. W razie czego wiadomo ruszę na sor ale mam nadzieję że nie będzie to konieczne
 
U mnie mdłości zelżał już 2 dzień i niech tak zostanie nie obrazę się [emoji6] mam dziś ochotę na kawę a od 3 tygodni nie piłam wogole od mięsa dalej mnie odrzuca niektóre zapachy mnie drażnią
Ja wczoraj też wypiłam pierwszą kawę od ponad miesiąca[emoji7] na razie słabe cappuccino, ale to już coś [emoji3]
 
To faktycznie wskazuje na silny stres.... Kochana moze jakies leki na uspokojenie, które mogą kobiety w ciąży? Wiem, ze takie sa. Dziewczyny wspominaly wcześniej. Mogę jedynie dodać od siebie, ze możesz się tutaj wygadać, wyżalić jak tylko poczujesz taka chec. Wszystkie Cie wysłuchamy. Bardzo mocno tule 🤗
Biorę antydepresanty, które nawet nie są dla kobiet w ciąży, ale ani ginekolog ani psychiatra nie pozwoliły odstawić, mówią, ze stres groźniejszy niż leki i wola żebym je brała i hydroxyzyne, która chyba jest bezpieczna. Biorę od lipca je no i chyba cała ciąże będę brać. Nie zostaje mi nic jak zaufać, ze dziecku nic po nich nie będzie. Mam psychoterapię, ale zmierzyć się z tym i tak cholernie ciężko. Rodzice wracali z mojego ślubu... dziś moja pierwsza rocznica i wcale nie mam ochoty ich świętować. Jeszcze kupiłam im tego dnia auto, tata miał mieć 60 za 4 dni... No a potem strata dziecka doszła. W sumie ta ciąża to dla mnie ratunek, jak nie utrzymam to już chyba kolejny raz się nie podniosę. 22.05 tego roku tata miał mnie prowadzić do ołtarza... ślub kościelny przełożyłam. Nie ogarnęłabym go psychicznie w tym roku. Chociaż za rok tez tego nie widzę. Ehh rozpisałam się. Nie chce Wam tu smęcić, forum ciążowe powinno być pozytywne 💪🏻 10.05 mam wizytę, liczę na serduszko ❤️
 
Hej dziewczyny dostałam czopki na infekcje pochwy i probiotyk ,pomyliłam probiotyk z witaminami dla kobiet w ciąży i zdarzyłam jedna dawkę doustnie może mi coś grozić
 
reklama
Do góry