reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Kurczę... mam wrażenie, ze mam teraz większe upławy po tej nystatynie, dopiero druga noc, jeszcze minimum 4... mam nadzieje, ze minie, jak nie to 12 dni mam brać, ale co potem jak nie przejdzie... martwi mnie to... jak w pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości to teraz mam chyba wszystko... no nic, do wizyty chyba wytrzymam a jak nie to będę kombinować prywatnie szybką pomoc doraźną...
 
ja jak idę na konsultacje to w gabinecie nie ma nawet aparatu do usg...
W
uxmedzie jak masz pakiet VIP to zapisują cię do ginekologów z aparatem usg, ale tak to nie, oddzielnie skierowanie trzeba dostać.... jak T zmienił prace i już nie mieliśmy tego pakietu VIP (dostawał właśnie z pracy) to przenieśliśmy się do medicover, tam moim zdaniem milion razy lepiej jest
 
W
uxmedzie jak masz pakiet VIP to zapisują cię do ginekologów z aparatem usg, ale tak to nie, oddzielnie skierowanie trzeba dostać.... jak T zmienił prace i już nie mieliśmy tego pakietu VIP (dostawał właśnie z pracy) to przenieśliśmy się do medicover, tam moim zdaniem milion razy lepiej jest
ale wkurzające jest to ze cala wizyta usg z rozebraniem i ubraniem trwała 4 min. Tylko szybko pyk jest pecherzyk nie ma zarodka, wrocic za tydzień.
 
ale wkurzające jest to ze cala wizyta usg z rozebraniem i ubraniem trwała 4 min. Tylko szybko pyk jest pecherzyk nie ma zarodka, wrocic za tydzień.
No może zobaczył co miał zobaczyć i nie trzeba dłużej robić wtedy :) jak miałam usg transwaginalne, bo miałam podejrzenie POCS to tez nie trwało jakoś długo a sprawdził bardzo dokładnie inwszystko pięknie powierzone (wykluczone to zostało i wszystko zdrowo i pięknie) takie badania długo nie trwają ale wkurzające jest to, ze można wszystko zrobić na jednej wizycie a nie łazić ciagle po gabinetach i to w czasie pandemii... My jesteśmy teraz w wysokiej grupie ryzyka i powinni na nas chuchać i dmuchać, skoro nasz rząd tak wywalczył tą obronę życia nienarodzonego, w takim razie i te ludzkie inkubatory powinny być objęte specjalnym traktowaniem, jak się nam coś stanie to i zarodka nie uratują...
 
ale wkurzające jest to ze cala wizyta usg z rozebraniem i ubraniem trwała 4 min. Tylko szybko pyk jest pecherzyk nie ma zarodka, wrocic za tydzień.
No to jest niepoważne, nie wiem czasami zachowują się jakby pracowali na akord 🤦‍♀️🤦‍♀️ pacjentce powinno się poświęcić trochę czasu, zapytać dopytać wytłumaczyć, kiedyś poszłam do tak beznadziejnej ginekolog i ona mówi oo a może Pani ma policysttczne jajniki a ja mówię ale co to znaczy a ona nieeeeee nic to pani nie dotyczy a ja mówię ale wspomniała Pani to może mogłabym wiedzieć a ona dalej nieeeeee nic nie ma, CY to jest normlane?? 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Dziewczyny od jakiś 3 dni co jakiś czas tak mi drży ciało, coś w stylu jak się magnez wypłukuje to takie same odczucia mam. Jestem dopiero w 5 tyg ciąży. Macie też takie objawy? Myślicie ze może suplementowac magnez? Ginekolog dopeoro 10.05
Dajcie znać czy też tak macie
Ja biorę magnez od samego początku 3 razy dziennie 1 tabletkę ☺
 
czy Wasze rodziny już wiedzą o ciąży? U mnie dopiero 6 tydzien i nikt nie wie. Nasza córka ma 12 lat i nikt się nie spodziewał że coś takiego może się wydarzyć.
U mnie wiedzą mąż, teściowie i przyjaciółka. Po ostatniej stracie na spokojnie chce poczekać aż powiem męża siostrze,czy naszej córce. Ostatnio córka bardzo przeżywała stratę.
 
reklama
Byłam w luxmedzie, trafiłam do jakiegoś Anioła, pierwszy raz byłam zadowolona z wizyty u kobiety. Wszystko jest dobrze, obecnie jestem w terminie miesiączki, wiec od tego może być, serducho bije ładnie, 7+1, wiec rośnie ❤️ ale dostałam L4 na 2 tygodnie, żeby sobie odpocząć i się nie stresować, ale w związku z tym, ze jeszcze o ciąży nie chce mówić w pracy, to wystawiła bez kodu ciążowego, wiec jeśli ktoś z Wrocławia tutaj to polecę :)
 
Do góry