reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Przepraszam, że może zaśmiecam bo zadałam już podobne pytanie, ale dostałam tylko jedną odpowiedź i może ktoś jeszcze coś podpowie. Jaką lekarz Wam przepisał dawkę kwasu foliowego? Ja mam tego tak dużo, że jestem zszkowoana :o oprócz kwasu w witaminach mam dodatkowo 3 tabletki dziennie samego kwasu foliowego. Ogólnie tego wyjdzie wszystkich witaminek 7 tabletek...
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Z góry gratuluję Wam wszystkim :)
Sama również jestem w ciąży, jutro początek 7 tygodnia, poród na 12/14 grudnia :)
Coś o mnie - mocno wrażliwa na nową sytuację 🥺
Jestem otyła, mam dietetyka, wciąż odchudzanie ale z głową już teraz :)
O ciąży dowiedziałam się po świętach wielkanocnych we wtorek. Miesiączkowałam nieregularnie, nie spodziewałam się takiej niespodzianki 🥰
Dziś byłam u lekarza, ponieważ od początku bolały mnie piersi, wczoraj przestały i ja wielce przewrażliwiona dziś biegiem na wizytę, dzidziuś ma się dobrze, mierzy 7 mm, a serduszko bije 126 uderzeń.
Mamy podobne terminy 🙂
 
Przepraszam, że może zaśmiecam bo zadałam już podobne pytanie, ale dostałam tylko jedną odpowiedź i może ktoś jeszcze coś podpowie. Jaką lekarz Wam przepisał dawkę kwasu foliowego? Ja mam tego tak dużo, że jestem zszkowoana :o oprócz kwasu w witaminach mam dodatkowo 3 tabletki dziennie samego kwasu foliowego. Ogólnie tego wyjdzie wszystkich witaminek 7 tabletek...
Ja dostałam pregna plus i jescze mówił zbey kupić kwas foliowy i brać, więc biorę jedna tabletkę dodatkowo
 
Cześć Dziewczyny :)
Z góry gratuluję Wam wszystkim :)
Sama również jestem w ciąży, jutro początek 7 tygodnia, poród na 12/14 grudnia :)
Coś o mnie - mocno wrażliwa na nową sytuację 🥺 27 latka, ciąża pierwsza :)
Jestem otyła, mam dietetyka, wciąż odchudzanie ale z głową już teraz :)
O ciąży dowiedziałam się po świętach wielkanocnych we wtorek. Miesiączkowałam nieregularnie, nie spodziewałam się takiej niespodzianki 🥰
Dziś byłam u lekarza, ponieważ od początku bolały mnie piersi, wczoraj przestały i ja wielce przewrażliwiona dziś biegiem na wizytę, dzidziuś ma się dobrze, mierzy 7 mm, a serduszko bije 126 uderzeń.
mnie właśnie mdlilo dużo bardziej i piersi tez bardziej bolały i już zaczynam się martwić czy jest ok:(
 
Przepraszam, że może zaśmiecam bo zadałam już podobne pytanie, ale dostałam tylko jedną odpowiedź i może ktoś jeszcze coś podpowie. Jaką lekarz Wam przepisał dawkę kwasu foliowego? Ja mam tego tak dużo, że jestem zszkowoana :o oprócz kwasu w witaminach mam dodatkowo 3 tabletki dziennie samego kwasu foliowego. Ogólnie tego wyjdzie wszystkich witaminek 7 tabletek...
Może dopytaj go czy to nie pomyłka. Ja biorę tylko pregne plus. Nic wiecej
 
Hejo. Ale dużo piszecie nie mam jak czytac.

U mnie tak. Musiałam powtórzyć tsh, lekow zadnych mi nie dali nic. Od jutra mam kwarantanne z pracy no i wizyta 30go kwietnia sie nie odbedzie. Także nic nie wiem. Zadnego usg nie miałam jeszcze no i z pierwszym usg to jak dobrze pojdzie po kwarantannie to bedzie okolo 10tc. 🤦 Masakra zlapalam takiego dola ze szok. Jeszcze synek chory 😭
 
reklama
Prosze was o porade. Bylam wczoraj u ginekologa. Pani doktor powiedziala ze niby 7 tydzien. Na szczescie zarodek jest w pęcherzyku. Zapytalam k serduszko czy bije a ona powiedziała "noo nie wiem, wydaje mi sie ze moze cos tu widac ale to jest jeszcze za malutkie". Wiec nie była pewna, a później kazala mi przyjść na wizytę za 3 tyg i w miedzy czasie mam zrobic badania krwi. Czy mam zmienic ginekologa i czy tylko wydaje mi sie ze z ta Pania jets cos nie tak? Skoro nie jest pewna czy plod rozwija sie prawidlowo to czemu odklada mi wizyte na az za 3 tygodnie? Poza tym zero mowy o kwasie foliowym ani o suplementach.nie dostalam twz zadnych informacji co w ciazy moge a czego nie. Nie mialam tez robionego poziomu bhcg. Co mam zrobic? Denerowac sie przez te 3 tygodnie czy isc prywatnie do innego lekarza? Dodam ze juz zalozylam karte ciazy w dniu wczorajszym. Pomóżcie
 
Do góry