reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

No ja bym chociaż zadzwoniła dla swojego świetego spokoju. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze
W tym momencie raczej to nic nie zmieni. Już wiem, że na poronienia nic się nie da zrobić jakby co. Poczekam do poniedziałku 🙂 oby pojawił się zarodek, a jak nie będzie to trudno, nie będę się poddawać w staraniach.
 
reklama
super 😍 i bez problemu dostałaś L4 ze wzgledu na stres?
Odmówiłam już dla dwóch lekarzy bo chciałam czekać na serduszko i obydwoje powiedzieli, że jeden telefon i wystawią. Teraz ogarnelam wszystkie swoje sprawy i od jutra lecę na L4. Biorąc pod uwagę ze teraz czekam na bicie serducha to muszę uważać na siebie a nie zamartwiać się pracą
 
W tym momencie raczej to nic nie zmieni. Już wiem, że na poronienia nic się nie da zrobić jakby co. Poczekam do poniedziałku 🙂 oby pojawił się zarodek, a jak nie będzie to trudno, nie będę się poddawać w staraniach.
Silna jesteś, podziwiam Cię 💪💪 masz racje w 100% ja tez ogólnie tak podchodzę do tego, ze jak teraz nie wyjdzie to i tak dalej będziemy się staraćk
 
Ostatnia edycja:
W tym momencie raczej to nic nie zmieni. Już wiem, że na poronienia nic się nie da zrobić jakby co. Poczekam do poniedziałku 🙂 oby pojawił się zarodek, a jak nie będzie to trudno, nie będę się poddawać w staraniach.
Madzia to już dość wysoka Beta i ona wtedy zwalnia już z przyrostem bo gdyby rosła cały czas w takim tępie to byśmy nie wyrobiły z Mdłościami i wymiotami. ✊🏻✊🏻 Za wizytę w poniedziałek będzie dobrze tylko spokój Ci pomoże 🙂.

Mdłości i zawitały do mnie .. masakra oby do 12 tc zmęczenie okropne po pracy jestem nieprzytomna codziennie śpię.
 
Ech, wieczory są najgorsze jeśli chodzi o ból, plecy mintaj wtedy dokuczają i dolegliwości kłujący ciągnące tez właśnie głównie wieczorem czuje... Tez tak macie, czy mam się niepokoić, ze tylko wieczorami czuje te bóle?
Ja kochana mam tak samo. Wystarczy Żr się położę na plecach to czuje takie ciągniecie w plecach. Brzucho mnie pobolewa tak jak przed słabą miesiączka i tez tylko wieczorkiem jak już sobie chilluje 😅
 
ja mam 180 wzrostu i ostatnio jak się ważyłam to było 84. Teraz boję się myśleć ile, bo już mam wrażenie, że spuchłam. A same cycki to chyba po +2 kg na jeden 🤣 martwię się tym ważeniem u położnej. Miałam kiedyś anoreksje i dużo wysyłki włożyłam w to żeby jeść normalnie i nie ważyć się maniakalnie..
Na poaczatku tego cyklu ważyłam 85. Ostatnio jak się ważyłam to 81. Waga spada mimo ze brzuch wzięty i cycki wielkie... nie wiem o co chodzi. Dziś 5+5 wiec nie minęło nie wiadomo jak dużo czasu
 
reklama
Ale to czym się w zasadzie martwisz? Nie cieszy Cię ta niespodzianka czy w pracy jest jakis mobing na kobiet w ciąży. Jeśli masz umowę do mają w momencie jak zachodzisz w ciążę jesteś bezpieczna. Wydaje mi się że szczerośc jest zawsze najważniejsza a jeśli praca fizyczna to ważne jest abyś tam miała warunki skierowane do Twojego stanu. Porozmawiaj z mężem razem dacie radę! Pozdrawiam
Prawo chroni od 12 tygodnia ciąży, ja będę w 10 🤷 też wierzę w szczerość ale szefowa jest nieprzewidywalna...kiedyś mi powiedziała, że pewnie zajdę w ciążę i sobie pójdę o ile będzie mi dane 🤦 zobaczymy, może będzie dobrze
 
Do góry