reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej! Ja już po dzisiejszej wizycie! Serduszko pieknie bije , maluszek ma już 11 mm i wychodzi ze jestem 7+1 tygodniu.
Jeżeli chodzi o wizyty to poprzednia ciąże prowadziłam cała prywatnie! Full kasy poszło . Teraz zaczęłam prywatnie a dzisiaj byłam na NFZ i bardzo się zaskoczyłam! Od razu lekarka zrobiła mi USG ,dała zwolnienie! (Prywatna lekarka dwa dni temu nie dała) i dała skierowanie na wszystkie badania! Zostaje u tej na NFZ a w razie wątpliwości zamierzam iść prywatnie.
Jestem z rocznika 91;)

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Hej! Ja już po dzisiejszej wizycie! Serduszko pieknie bije , maluszek ma już 11 mm i wychodzi ze jestem 7+1 tygodniu.
Jeżeli chodzi o wizyty to poprzednia ciąże prowadziłam cała prywatnie! Full kasy poszło . Teraz zaczęłam prywatnie a dzisiaj byłam na NFZ i bardzo się zaskoczyłam! Od razu lekarka zrobiła mi USG ,dała zwolnienie! (Prywatna lekarka dwa dni temu nie dała) i dała skierowanie na wszystkie badania! Zostaje u tej na NFZ a w razie wątpliwości zamierzam iść prywatnie.
Jestem z rocznika 91;)

Pozdrawiam Was wszystkie!
super, ze serduszko bije :) gratulacje!

ja to strasznie zazdroszczę tym. O są już po pierwszym usg i mają te bijące serduszka... tak się boje, ze coś pójdzie nie tak i nie doczeka do usg 😅😅
 
reklama
Do góry