reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Za 3,5 godziny idę do ginekolog z wczorajszym wynikiem Bhcg 807 . Coś czuję że na tym etapie jeszcze nic nie będzie widać . Chociaż mega bym chciała żeby był ten pęcherzyk . Troszkę stresik jest ale oby było dobrze i oby mnie już nie straszyła tą ciążą pozamaciczną...
Nawet jak nic nie będzie jeszcze widać to się nie martw! Każda ciąża jest inna indojrzewa w swoim tempie :) jestem z Tobą myślami i przytulam do serducha :) a jak masz możliwość zmiany ginekologa to czym prędzej nie zwlekaj :)
 
reklama
Nawet jak nic nie będzie jeszcze widać to się nie martw! Każda ciąża jest inna indojrzewa w swoim tempie :) jestem z Tobą myślami i przytulam do serducha :) a jak masz możliwość zmiany ginekologa to czym prędzej nie zwlekaj :)
Bardzo mi miło i aż lepiej się czuję jak dostaje takie słowa otuchy ❤️ Dziękuję ❤️ mam nadzieję że już dziś się ogarnie ta ginekolog . Ciekawa jestem skąd tyle dobrych opinii ma w komentarzach ... Dziś już będę u niej 3 dzień z rzędu i ciągle w innym miejscu ... We wtorek prywatnie wczoraj bez niczego ani żadnej rejestracji bo się niby martwiła no i dziś też bez żadnej rejestracji i bez niczego . Z resztą mówiła że jakby mnie zostawiła dla samej siebie i by nie sprawdzała co u mnie się dzieje to by mogła nawet do więzienia trafić .. Wiec może dlatego tak często mnie sprawdza .
 
reklama
Do góry