reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

ehhh ja rowniez opadam z sil... niestety przy 10 miesieczniaku gdzie wszedzie raczkuje i probuje chodzic plus 10 latku ze szkola zdalna moge sobie pomazyc o tym zeby samej pojsc do toalety....a co dopiero polezec. Dobrze, ze w nocy maz wstaje do mlodszego bo nie wiem jak bym dala rade Sorki dziewcyzny, z tak jojcze zazwyczaj mam moc i sile ale dzisiaj to bym sobie w leb szczelila... jakos mnie to przeroslo...
 
reklama
Czy wszystkie dziewczyny które uskarżają się na brak energii, niemoc mają mdłości? Czy są tu takie które mdłości nie maja a i tak nie są w stanie nic zrobić? Kurcze już mnie to denerwuje i źle się z tym czuje, bo nic nie robię, no nic, najchętniej bym tylko leżała, nie potrafię się za nic zabrać bo czuję takie totalne zniechęcenie... Mam już wyrzuty sumienia z tego powodu bo tak naprawdę nic mi nie dolega i nic mnie nie boli. Jak ktoś wymiotuje to rozumie że jest totalnie "wypruty" z życia a mnie to nie wiem co tak męczy... Taki leń się że mnie zrobił czy co, ah ale jestem zła na samą siebie
Ja mam mdłości bez wymiotów jakieś odbijanie, muli mnie mam dreszcze, brak energii. Normalnie jakby coś mnie brało. I jak nie wiedziałam, że jestem w ciąży na samym początku normalnie byłam pewna że coś mnie dopadło. I tak się czuję każdego dnia 😏 Dziś leżałam do 16 od rana !😳, Ale później zrobiłam sobie bardzo delikatna kawkę i zaczęłam się lepiej czuć wyszłam na balkon nawet trochę ogarnęłam. Ale zaraz będę szykować się spać 😂 już na noc bo padam.
 
Ja mam mdłości bez wymiotów jakieś odbijanie, muli mnie mam dreszcze, brak energii. Normalnie jakby coś mnie brało. I jak nie wiedziałam, że jestem w ciąży na samym początku normalnie byłam pewna że coś mnie dopadło. I tak się czuję każdego dnia 😏 Dziś leżałam do 16 od rana !😳, Ale później zrobiłam sobie bardzo delikatna kawkę i zaczęłam się lepiej czuć wyszłam na balkon nawet trochę ogarnęłam. Ale zaraz będę szykować się spać 😂 już na noc bo padam.
ja tak samo.. mdli ciagle, nie mam siły, śpię po południu, na szczescie na zwolnieniu jestem
 
Dziewczyny! Pomocy! Przed chwilą na wkładce zobaczyłam ślady plamienia - kolor ciemnożółty, jasnobrazowy. Strasznie się martwię! Biorę już przecież dupaston i jeszcze utrogesan. Dzwoniłam do swojego lekarza, ale nie odbiera, bo pewnie ma pacjentów... Co mam robić? 😭 Już jedna ciąże straciłam, drugi raz tego nie przeżyje. 😭
 
Witajcie, zrobiłam dzisiaj badania, ale martwi mnie ten progesteron. Tydzień temu w poniedziałek był 91,3. Bać się? :(
 

Załączniki

  • f4494025-5e5e-4c69-9d50-c8434a6f10d2.jpg
    f4494025-5e5e-4c69-9d50-c8434a6f10d2.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 89
ehhh ja rowniez opadam z sil... niestety przy 10 miesieczniaku gdzie wszedzie raczkuje i probuje chodzic plus 10 latku ze szkola zdalna moge sobie pomazyc o tym zeby samej pojsc do toalety....a co dopiero polezec. Dobrze, ze w nocy maz wstaje do mlodszego bo nie wiem jak bym dala rade Sorki dziewcyzny, z tak jojcze zazwyczaj mam moc i sile ale dzisiaj to bym sobie w leb szczelila... jakos mnie to przeroslo...
Ja w domu 14miesieczna dziewczynka
 
Dziewczyny od kiedy należy stosować kremy na rozstępy ?nie wiem czy już powinna przygotowywać skore ,piersi zaczęłam już smarować bo ma bardzo nabrzmiałe czy za wcześnie ?
Ja się smaruje codziennie, uwielbiam balsamy 🤣 w ciąży nie stosuje Specjalnych kremów na rozstępy, ważne żeby był tłusty i dobrze się wchłaniał...
 
Ja mam straszne mdłości i plecy mnie bolą na maksa... Brzuch od czasu do czasu zakłuje albo lekko zaboli. Energii mam więcej niż zwykle plus nie wiem jak Wy ale ja jestem strasznie płaczliwa ostatnio 😅😅 ciągle się rozklejam a to ze wzruszenia a to ze smutku 😅😅 oszaleć można. U nas na pokładzie prawie 5 letnia córka :)
 
reklama
Dziewczyny! Pomocy! Przed chwilą na wkładce zobaczyłam ślady plamienia - kolor ciemnożółty, jasnobrazowy. Strasznie się martwię! Biorę już przecież dupaston i jeszcze utrogesan. Dzwoniłam do swojego lekarza, ale nie odbiera, bo pewnie ma pacjentów... Co mam robić? 😭 Już jedna ciąże straciłam, drugi raz tego nie przeżyje. 😭
Z tego, co slyszalam to zywa krew jest najgorsza. przy takim lekkim plamieniu moze wystarczy po prostu zwiekszyc dawke duphastonu???
 
Do góry