reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Czy wszystkie dziewczyny które uskarżają się na brak energii, niemoc mają mdłości? Czy są tu takie które mdłości nie maja a i tak nie są w stanie nic zrobić? Kurcze już mnie to denerwuje i źle się z tym czuje, bo nic nie robię, no nic, najchętniej bym tylko leżała, nie potrafię się za nic zabrać bo czuję takie totalne zniechęcenie... Mam już wyrzuty sumienia z tego powodu bo tak naprawdę nic mi nie dolega i nic mnie nie boli. Jak ktoś wymiotuje to rozumie że jest totalnie "wypruty" z życia a mnie to nie wiem co tak męczy... Taki leń się że mnie zrobił czy co, ah ale jestem zła na samą siebie
 
Cześć :) ja w prawdzie nie wiem kiedy będę miała termin, dopiero za 2 tygodnie czeka mnie usg potwierdzające ciążę, narazie mam potwierdzenie od ginekologa podczas badania, możliwe, ze termin będzie na początek stycznia, ale jako, ze nie ma takiego tematu a desperacko chciała bym być wsparciem i wspieraną to pomyślałam, ze przysiadła bym w grudniowym wątku (może i będzie termin na koniec grudnia :p ) jeśli pozwolicie 😅
 
Czy wszystkie dziewczyny które uskarżają się na brak energii, niemoc mają mdłości? Czy są tu takie które mdłości nie maja a i tak nie są w stanie nic zrobić? Kurcze już mnie to denerwuje i źle się z tym czuje, bo nic nie robię, no nic, najchętniej bym tylko leżała, nie potrafię się za nic zabrać bo czuję takie totalne zniechęcenie... Mam już wyrzuty sumienia z tego powodu bo tak naprawdę nic mi nie dolega i nic mnie nie boli. Jak ktoś wymiotuje to rozumie że jest totalnie "wypruty" z życia a mnie to nie wiem co tak męczy... Taki leń się że mnie zrobił czy co, ah ale jestem zła na samą siebie
Mam tak samo, nie moc totalna albo jak już uda się coś zrobić to później i tak muszę poleżeć. Mdłości mam delikatne, najczęściej gdy jestem głodna.
 

Załączniki

  • IMG_20210421_172059.jpg
    IMG_20210421_172059.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry