reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Z góry gratuluję wsyztskim obecnym i przyszłym mamom. Mam pytanie, czy ktoras z was miala podobną sytuacje. 03 marca byl pierwszy dzien mojej ostatniej miesiaczki. Dodam ze moje cykle trwaja srednio 34 dni. Testy pozytywne wiec zapisalam sie do ginekologa. 14 kwietnia bylam na usg na ktorym Pani doktor stwierdziła ze musi sie mocno przyjrzec zeby cokolwiek zobaczyc. Za 4 dni kolejne usg. Czy myslicie ze bedzie widac cos wiecej? Czy nie powinno juz bic serduszko?
Ja miałam ostatnią miesiączkę 7 marca, i cykle zazwyczaj 33-35 dni. Na pierwszą wizytę idę dopiero za tydzień. Myślę że bez sensu iść tak wcześnie i niepotrzebnie się stresować, że nie ma jeszcze zarodka czy serduszka.

Oczywiście u Ciebie może już bic serduszko, ale równie dobrze ciąża może być trochę młodsza
 
reklama
Ja miałam ostatnią miesiączkę 7 marca, i cykle zazwyczaj 33-35 dni. Na pierwszą wizytę idę dopiero za tydzień. Myślę że bez sensu iść tak wcześnie i niepotrzebnie się stresować, że nie ma jeszcze zarodka czy serduszka.

Oczywiście u Ciebie może już bic serduszko, ale równie dobrze ciąża może być
 
Ja myślałam, że moje objawy ciąży, to nie objawy. Ale dziś nagle dopadły mnie takie mdłości, że nie mogłam obiadu dokończyć. Ciężko mi, ale mam nadzieję, że to dobry znak ☺️
 
Cześć wszystkim. Z góry gratuluję wszystkim przyszlym mamom💕
Mam do Was pytanie. Pierwszy dzien ostatniej miesiączki mialam 03 marca, testy pozytywne wiec umowilam sie do ginekologa. Dodam ze moje cykle to średnio 34 dni. 14 kwietnia bylam na Usg na ktorym Pani doktor powiedziała ze musi sie bardzo przyjrzec zeby cokolwiek zobaczyc. Za 4 dni mam ponowne badanie, czy myslicie ze bedzie widac cos wiecej? Czy serduszko powinno juz bic?
Ja również ostatnią miesiączkę miałam 3.03, cykle 27 dni. W 4+2 brak czego kolwiek na usg, w 5+2 był pęcherzyk z ciałkiem żółtym bez zarodka, w 6+2 już był widoczny zarodek. Możliwe że coś zobaczysz na usg. Owulację miałam w 16dc.
 
reklama
Do góry