reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej kobietki macie jakieś sposoby na mdłość i złe samopoczucie ?od tyg jestem totalnie bezsiły ,zawroty głowy i ciagle mdłości nie wymiotuje ale te uczucie ciągłego odbijania jest równie męczące
Jak czytała o sobie [emoji853] dzisiaj to już w ogóle totalnie nie mam siły, jestem ciągle głodna, ale niewiele jestem w stanie przełknąć [emoji1785] do tego ciągle chce mi się płakać [emoji24]
 
reklama
Hej kobietki macie jakieś sposoby na mdłość i złe samopoczucie ?od tyg jestem totalnie bezsiły ,zawroty głowy i ciagle mdłości nie wymiotuje ale te uczucie ciągłego odbijania jest równie męczące
Niestety jedyne lekarstwo to poród :)
W pierwszej ciąży mdłości i wymioty do 6miesiaca codziennie
 
Hej kobietki macie jakieś sposoby na mdłość i złe samopoczucie ?od tyg jestem totalnie bezsiły ,zawroty głowy i ciagle mdłości nie wymiotuje ale te uczucie ciągłego odbijania jest równie męczące
Ja nie mam mdłości ale czytałam, że zanim się na dobre wstanie z łóżka to warto zjeść kawałeczek chleba i wrócić do łóżka na 10 minut. Podobno pomaga też imbir :)
 
Jak czytała o sobie [emoji853] dzisiaj to już w ogóle totalnie nie mam siły, jestem ciągle głodna, ale niewiele jestem w stanie przełknąć [emoji1785] do tego ciągle chce mi się płakać [emoji24]
Heeej łączę się w bólu dziewczyny ja dzisiaj padam... Wstałam poszłam na spacer i czuje się jakbym maraton przebiegła. I zaraz szykuje się na drzemkę 😂 brzuch mnie czasem pobolewa a to krzyż a to żołądek. Masakra . I po płaczu też już jestem 😂
 
reklama
Do góry