reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
dawaj znac, my trzymamy kciuki! :)
 
reklama
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
Po to jesteśmy, by wspierać. Trzymaj się i nie myśl o najgorszym. Ja wierzę, że będzie dobrze i życzę Ci tego.
 
Ja nigdy nie używałam na co dzień ale polecam poczytać o wkładkach o bieliźnie i wietrzeniu krocza naprawdę mam koleżankę która dzięki temu pozbyła się wszystkich problemów.
Tak, zgodze się. Przy 1 ciąży mialam często jakies infekcje. Pod koniec zaczelam pic sok z żurawiny, spać w koszuli bez majtek i bylo o niebo lepiej. Teraz od poczatku to wdrozylam.
 
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
A byłaś u tego samego lekarza 2 razy?
Przy becie 750 baaaaardzo prawdopodobne że jeszcze nic widać. Czy jak miałaś to zdjęcie ze środy to wtedy beta była 750? Bo trochę się pogubiłam🙄
 
Magne B6 biorę 48mg+5mg... Pogoda, stres wszystko się nam nakłada ☺ melise sobie też możesz pić ☺
Mi lekarz polecił prenatal uno i 3 razy dziennie po 1 tabletce magnezin forte oraz 4 kropelki Vigantilette  co do magnezu mówił żeby był czysty magnez bez witamin dodatkowych
 
Tez nie mam na nic siły, oczy aż pieka ze zmęczenia, a nic nie zrobiłam dziś, ledwo na badania pojechałam, zjadłam i padłam do łóżka 🥴 dzień bez mocy... i kolejny dzień mi zimno, tez macie takie uczucie zimna?
Ja miałam takie okropne uczucie zimna, trzeslo mną dosłownie 🤣 już mi przechodzi ☺teraz mnie mdłości męczą, herbaty nie mogę pić bo zaraz toaleta😌
 
Ja miałam takie okropne uczucie zimna, trzeslo mną dosłownie 🤣 już mi przechodzi ☺teraz mnie mdłości męczą, herbaty nie mogę pić bo zaraz toaleta😌
U mnie początek 7 tygodnia i też od kilku dni uczucie zimna mnie nie opuszcza. Jest gorzej niż było 😅 a pogoda nie pomaga 🙄 Bardzo słabo czuję się z rana, póki nie zjem jest ze mną kiepsko a i tak muszę później jeszcze poleżeć.

Jeśli chodzi o rezygnację z wkładek i wietrzenie 😁 to też szczerze polecam!
 
Ja miałam teraz podobną sytuację, teraz powinni być 7+2, na pierwszej wizycie lekarz nastraszył mnie, że to ciąża pozamaciczna, bo nic nie widział. Beta 821. Wybrałam się do swojego zaufanego za tydzień i okazało się, że jest piękny pęcherzyk 5 tydzień :)
A byłaś u tego samego lekarza 2 razy?
Przy becie 750 baaaaardzo prawdopodobne że jeszcze nic widać. Czy jak miałaś to zdjęcie ze środy to wtedy beta była 750? Bo trochę się pogubiłam[emoji849]
 
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
nie znam się za bardzo na tych betach, nie robiłam nigdy w żadnej ciąży 😉 ale przeczytałam w internecie ze pęcherzyk i zarodek widać dopiero przy kilku tysiącach... wiec Twoje 750 to mało żeby było coś widać.. nie denerwuj się i spokojnie poczekaj chociaż tydzień 😉😊
 
reklama
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
Rozumiem co czujesz. Nie martw się , będzie dobrze. U mnie bardzo długo nic nie było widać, zaliczyłam szpital i sporo stresu. Co ma być to będzie, głowa do góry. Trzymamy kciuki ✊🏻
 
Do góry