reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Kwiatuszek4 super
Patiii trzymam kciuki

Ja chodzę prywatnie, badania też prywatnie. Na prenatalne łapie się za free, ale zależy mi na konkretnej lekarce, więc nie wiem czy też nie będzie prywatnie
Ewelina w jakim wieku masz dzieci?
 
reklama
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu ciąża jak jest pandemia ? Nie patrzyłyscie na to planując ciążę ? Boicie się czy raczej myslalyscie że nigdy się to nie skończy a żyć trzeba . Dajcie znać ♥️
myślałam o tym trochę ale doszłam do wniosku ze nie wiadomo ile ta pandemia będzie trwać , wiec można się starać i jak się uda to będzie szczęście a jak nie to będziemy się starać dalej :)
 
Witam wszystkich ;) ...z nadzieją, ze do Was dołączę. Mam już jedną córkę, w czerwcu straciłam Aniołka 👼🏻 Od listopada staramy się o kolejną ciążę na razie bez rezultatów. Ten cykl miałam monitorowany, owulka była w 16/17 dc. Od 19 dc jestem na duphastonie. Ostatni okres 15.03. Jest ktoś podobnie, komu już udało się potwierdzić? :) oczywiście nie mogę się doczekać i strasznie mnie to stresuje. Nie wiem na ile daje objawy duphaston a na ile może to być ciąża. Od samej owulacji boli podbrzusze jak na okres, a od dwóch dni dziwne uczucie w piersiach, nie typowy ból ale ciagle je czuje. W poprzednich ciążach ból piersi był nie do zniesienia, dotknąć ani położyć się nie mogłam. Ostatnia ciąże czułam nawet moment zagnieżdżenia tak był silny ból w macicy. Zastanawiam się czy jest sens iść jutro na betę... czy dopiero w poniedziałek. W poniedziałek i tak muszę iść na betę i progesteron żeby było wiadomo czy przedłużyć czy nie... tez tak się nie moglyscie doczekac wyniku? Okres powinnam dostać w najbliższa środę.
Ja brałam duphaston od 18 dc ( cykl 31 dni) z córeczką udało się w 6 cyklu, a teraz w pierwszym cyklu... W obu ciążach test przed okresem pozytywny... Teraz zrobiłam test w 24 dc i cień cienia, beta tego dnia 9,5... Nie wiem czy duphaston ma wpływ na objawy...
 
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu ciąża jak jest pandemia ? Nie patrzyłyscie na to planując ciążę ? Boicie się czy raczej myslalyscie że nigdy się to nie skończy a żyć trzeba . Dajcie znać [emoji3531]
Moim zdaniem tak jak napisałaś wyżej - trzeba na tyle na ile się da żyć normalnie. Teraz nie jest kolorowo, ale nikt nie da mi gwarancji że za rok czy dwa będzie lepiej, no a lata lecą, w tym roku skończę 33...
 
Ja brałam duphaston od 18 dc ( cykl 31 dni) z córeczką udało się w 6 cyklu, a teraz w pierwszym cyklu... W obu ciążach test przed okresem pozytywny... Teraz zrobiłam test w 24 dc i cień cienia, beta tego dnia 9,5... Nie wiem czy duphaston ma wpływ na objawy...
Pójdę jutro może z krwi już wyjdzie. Poprzednia miałam bardzo niskie przyrosty i podejrzenie pozamacicznej. Test z moczu nie wyszedł, ale to za szybko zrobiłam. Zawsze najgorsze te 2 tyg po owu czekania... 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Pójdę jutro może z krwi już wyjdzie. Poprzednia miałam bardzo niskie przyrosty i podejrzenie pozamacicznej. Test z moczu nie wyszedł, ale to za szybko zrobiłam. Zawsze najgorsze te 2 tyg po owu czekania... 🤦🏼‍♀️
Ja się w ogóle nie spodziewałam że uda się tak szybko, a tu niespodzianka ☺ to czekanie najgorsze, zgadzam się ja teraz czekam na wizytę u lekarza i już wariuje 🤣 myślę że beta już Ci coś pokaże... Trzymam kciuki ☺
 
Do góry