reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które są już „po”.
Jak się czułyście między skurczami na początku porodu? Jakiś większy dyskomfort, ból, czy normalnie?
Kiedy wiadomo, że to na pewno to, a nie przepowiadające 🤨
 
Mam pytanie do dziewczyn, które są już „po”.
Jak się czułyście między skurczami na początku porodu? Jakiś większy dyskomfort, ból, czy normalnie?
Kiedy wiadomo, że to na pewno to, a nie przepowiadające 🤨
Ja też jeszcze czekam ale tyle wiem, że jak to jest to to wiesz ze to to 😅
Ale tez chętnie poczytam dziewczyn już po porodzie
 
No właśnie ja mam skurcze i cały czas nie wiem czy to to czy nie to. A wyznacznik lekarza był bardzo sympatyczny - Pani nie zamyka drzwi, to usłyszymy że to już
 
Jak mam skurcze, to rzeczywiście się wyłączam na chwile, ale pomiędzy czuje się zupełnie normalnie. Chwile przed tylko czuję, że nadchodzi i moment po mam takie dziwne uczucie odrętwienia w głowie.
Ale już rano myślałam, że się zaczyna, bo było w miarę regularnie, a potem co 5, 15, 8 min. Aż się rozrzedziło i na parę godzin wszystko ucichło.
 
Jak mam skurcze, to rzeczywiście się wyłączam na chwile, ale pomiędzy czuje się zupełnie normalnie. Chwile przed tylko czuję, że nadchodzi i moment po mam takie dziwne uczucie odrętwienia w głowie.
Ale już rano myślałam, że się zaczyna, bo było w miarę regularnie, a potem co 5, 15, 8 min. Aż się rozrzedziło i na parę godzin wszystko ucichło.
Te porodowe są regularne i czas się skraca. Nie ustępują np. Jak byś wzięła kąpiel.
 
Jak mam skurcze, to rzeczywiście się wyłączam na chwile, ale pomiędzy czuje się zupełnie normalnie. Chwile przed tylko czuję, że nadchodzi i moment po mam takie dziwne uczucie odrętwienia w głowie.
Ale już rano myślałam, że się zaczyna, bo było w miarę regularnie, a potem co 5, 15, 8 min. Aż się rozrzedziło i na parę godzin wszystko ucichło.
Leżysz w szpitalu, tak?
To ja ktg powinno wyjść czy to są skurcze porodowe już
 
reklama
@Sylwestrowa u Ciebie się pojawiły jakieś skurcze?
Po założeniu balonika z godziny na godzinę był większy ból brzucha jak na okres (+ spinanie się go) oraz bole w krzyżu. Nie wiem czy to były skurcze 🧐 Nie byłam wtedy podpięta pod ktg tylko chodziłam by balonik robił swoje.
Przez te 5h jak go miałam to ból oceniam w maksymalnym bólu na 5,5/10…Po wyjęciu balonika wszystko ustało
 
Do góry