reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej, ja dziś dostałam skierowanie na cięcie cesarskie. Mała ułożona jest nadal miednicowo. W przyszłym tygodniu Mam się zarejestrować w swoim szpitalu. Myślicie że można to zrobić telefonicznie, czy muszę się tam jednak pojawić? Wolałabym nie kontaktować się szybciej z zarazkami szpitalnymi😱
Nie mam pojęcia. A może zadzwoń i zapytaj to chyba Ci najlepiej powiedzą? Też bym wolała z domu to załatwić
 
reklama
Ja tak samo, rzeczy dla malej na tip top i tyle. Nie wylizalam calego domu z kazdego paproszka kurzu. Nie czulam takiej potrzeby i nie czuje sie rowniez gorzej z tego powodu 🤣 noc ciezka, odsypialam w dzien. Ze szpitala poki co nikt nie dzwonil, wiec czekam...
A to maja zadzwonić z położnictwa, tak? Jak miejsce będzie dla Ciebie czy jak? 🤔
 
Miała już któraś z was syndrom wicia gniazda? Bo u mnie póki co nic takiego nie przychodzi. Wręcz przeciwnie nic mi się nie chce robić 😅
A gdzieeeee tam 😁 Ja tez mam lenia, ale to przez to, ze leżę az stuknie ten 37tc. - czyli do jutra.
Dni lecą nie wiadomo kiedy…człowiek mało co się rusza i robi a godzina pędzi za godziną
 
A gdzieeeee tam 😁 Ja tez mam lenia, ale to przez to, ze leżę az stuknie ten 37tc. - czyli do jutra.
Dni lecą nie wiadomo kiedy…człowiek mało co się rusza i robi a godzina pędzi za godziną
A no to super że się udało do 37t utrzymać. Ciąża donoszona!
Ja jutro mam wizytę u lekarza (mam 37t4d) może mi powie czy tam coś idzie w kierunku porodu czy młody uznał, że w tym roku nie ma ochoty wychodzić ❤️😉
 
Miała już któraś z was syndrom wicia gniazda? Bo u mnie póki co nic takiego nie przychodzi. Wręcz przeciwnie nic mi się nie chce robić 😅
A gdzie tam ;) ja leżę i nic nie robię. Dziś byłam załatwić sprawę na mieście i to by było na tyle mojej aktywności. Patrzę niby co by można było zrobić, przemeblować ale na tym się kończy 😁
Hej, ja dziś dostałam skierowanie na cięcie cesarskie. Mała ułożona jest nadal miednicowo. W przyszłym tygodniu Mam się zarejestrować w swoim szpitalu. Myślicie że można to zrobić telefonicznie, czy muszę się tam jednak pojawić? Wolałabym nie kontaktować się szybciej z zarazkami szpitalnymi😱
Myślę że można zadzwonić. Teraz dużo spraw telefonicznie można załatwić
 
Dzisiaj u mnie dokładnie 39 tygodni mija 🙂 Dowiedziałam się na wizycie dzisiaj, że mały jest odwrócony główka w dół ufff. Szyjka zgładzona i rozwarcie na 4 cm. Dostałam też skierowanie do szpitala na wywołanie, bo synek ma już 4000 g. Niezbyt podoba mi się ten pomysł z wywoływaniem sztuczną oksytocyna, więc mam zamiar odczekać do terminu jeszcze tydzień. Mam jednak nadzieję, że samo się zacznie 🙂
 
reklama
Dzisiaj u mnie dokładnie 39 tygodni mija 🙂 Dowiedziałam się na wizycie dzisiaj, że mały jest odwrócony główka w dół ufff. Szyjka zgładzona i rozwarcie na 4 cm. Dostałam też skierowanie do szpitala na wywołanie, bo synek ma już 4000 g. Niezbyt podoba mi się ten pomysł z wywoływaniem sztuczną oksytocyna, więc mam zamiar odczekać do terminu jeszcze tydzień. Mam jednak nadzieję, że samo się zacznie 🙂
O to też spory chłopak :) mój pewnie też dobije do 4 . Ale fakt to wywoływanie to słaby pomysł. Mi moja gin też mówiła że jak będzie miał powyżej 4000 to będziemy wywoływać ale u mnie dopiero 37 TC :)
Jak już takie rozwarcie to może zacznie się samo czego bardzo życzę 😘
 
Do góry