reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie udało mi się dziś pójść na ktg ponieważ było tyle dziewczyn które czekały .... A mój mały dziś daje o sobie znać więc nie widziałam potrzeby żeby czekac.
Ale ludzi jest wszędzie zatrzęsienie 😳😳 jak w wigilię ....
 
reklama
O rany no to nieźle ;)
U mnie 33tc, mały waży 2400 🙈🙈 termin z pierwszych prenatalnych to 26.12 jednak też co wizyta się skraca ponieważ synek duży.
A Twój maluszek ile waży ?
Ja mam wizytę u gina w pnd i dam sobie rękę uciąć, ze tez koło 2,5 kilo już wazy 😳 Jak sobie porównuje inne maluchy w tym samym tc to jestem coraz bardziej przerażona porodem
 
Nie udało mi się dziś pójść na ktg ponieważ było tyle dziewczyn które czekały .... A mój mały dziś daje o sobie znać więc nie widziałam potrzeby żeby czekac.
Ale ludzi jest wszędzie zatrzęsienie 😳😳 jak w wigilię ....
Tez to właśnie zauważyłam 🤦‍♀️ W hipermarkecie kolejki jak przed świetami, do laboratorium ludzi az na cały korytarz, w mieście korki…Szaleństwo jakieś
 
Nie udało mi się dziś pójść na ktg ponieważ było tyle dziewczyn które czekały .... A mój mały dziś daje o sobie znać więc nie widziałam potrzeby żeby czekac.
Ale ludzi jest wszędzie zatrzęsienie 😳😳 jak w wigilię ....
to nie ma co, czujesz małego i wszystko ok, pojedziesz jak są uznasz, że coś chyba nie tak i trzeba sprawdzić :)
Ja to się cieszę, że mam frisco czy inne Auchan direct, tylko zaczyn się bać, kiedy będzie tak jak było na początku pandemii gdzie trzeba było czekać miesiąc na twin dostawy... Na razie jeszcze działa prężnie ale chyba powoli trzeba robić zapasy 😱
 
Ja miałam wizytę we wtorek. 35+6. Mała ważyła 2920. Też mnie to przeraża. Waga niby w normie, ale ja jestem drobna. Mam tylko 150 cm wzrostu.
 
Powiem Wam ,że z tą wagą to nie jest tak do końca wczoraj urodziła znajoma miał być duży chłopak A jest 2860 i 55dl
Dziś następną urodziła miała być dziewczynka 4kg a urodziła 3360 i 58dl
Więc ja nie wierzę już w te pomiary 😉
 
Ja się wciąż nadziwić nie mogę ( lekarz również, polozna, rodzina), ze wg usg wychodzi mały lorbas, przewidywana masa do porodu to ok 3700 a nie widać tego w moim małym, chudym ciele 🧐
Nie wiem gdzie on się mieści a jego waga rośnie i rośnie
 
Ja się wciąż nadziwić nie mogę ( lekarz również, polozna, rodzina), ze wg usg wychodzi mały lorbas, przewidywana masa do porodu to ok 3700 a nie widać tego w moim małym, chudym ciele 🧐
Nie wiem gdzie on się mieści a jego waga rośnie i rośnie
A to u mnie podobnie. Brzuch mam dość maly jak na synka wymiary. Teraz dopiero zaczął mi rosnąć tak szybciej. Ile masz kg już na plusie ? :) Ja już 12 😳
 
reklama
A to u mnie podobnie. Brzuch mam dość maly jak na synka wymiary. Teraz dopiero zaczął mi rosnąć tak szybciej. Ile masz kg już na plusie ? :) Ja już 12 😳
Mam tak samo z brzuchem, teraz na dniach wywalił, ale wciaz nie do uwierzenia, ze takie duże ciałko w sobie nosze 😳
Hmm ja przez dietę cukrzycowa najpierw schudłam z 51 do 47 (! Dramat) a aktualnie ważymy 55 kg, wiec nie wiem od jakieś liczby liczyć przytycie 😁
„Już 12”? Przecież to normalne jak nie małe przybranie w ciąży biorąc pod uwagę, ze my już tak powolutku zbliżamy się do mety ☺️ Chciałabym tyle przytyc…ehh
 
Do góry