reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ból jak na okres podobno może być przy skurczach, ale ja nie wiem, jeszcze takich nie miałam.
Tez tak czytałam, ale ja nie ma ich jakimiś rzutami regularnymi, jak już to przez ok godzinki. Poza tym ten bole mam już dluuuuzszy czas, jakoś od 5 mc i co badanie wychodzi, ze szyjka wysoko jest i się nie zapowiada na nic wcześniejszego 😃
 
reklama
Odnośnie laktatorów to wyczytałam, że jest ok Neno Uno. Jest to laktator elektryczny i cena naprawdę w porządku. Macie o nim jakieś opinie lub używałyście?
Ja właśnie też wyczytałam dużo pozytywnych opinii o Neno. Miałam kupić Neno Uno a w końcu kupiłam Neno Angelo. Było w fajnej promocji, za 150 zł.
 
Ja poza zmęczeniem, zgaga, wymiotami i bólem kręgosłupa czuje się nawet ok. Może pojedź do szpitala? Z takimi plamieniami i bólami brzucha to chyba nie ma żartów... 😟 Może zostawia Cię na obserwacji na parę dni, ale przynajmniej będziesz pod stała opieka?
Uuu wymioty jeszcze Cię trzymają czy dopiero w 3 tc przyszły? 🙁
 
Jak się dziś czujecie ?
Czy tylko ja mam coraz częstsze bole podbrzusza jak na okres? 🙄
2 dni temu miałam badaną szyjkę, bo niepokoiły mnie te bole brzucha i od tego czasu plamie na brązowo i brzuch jeszcze częściej boli 🤦‍♀️ Leżę i leżę i czekam aż w końcu to plamienie ustąpi, bo się boje cokolwiek robić.
Ktoś ma podobnie ? 😕
Cześć, ja plamilam na brązowo w 28 tc poleciałam na wizytę do ginekologa i okazało się skróciła mi się szyjka do 1.5cm, ale poza plamieniem innych objawów nie miałam, nie bolał mnie brzuch.
 
Ja bym wolała skonsultować z lekarzem te plamienia.
U mnie nic takiego nie ma ale czasem pobolewa mnie brzuch no i to krocze nieustannie.
Jeszcze w ostatnim badaniu moczu wyszły mi erytrocyty, zostałam skierowana na posiew ale nie mam jeszcze wyników.
 
Odnośnie laktatorów to wyczytałam, że jest ok Neno Uno. Jest to laktator elektryczny i cena naprawdę w porządku. Macie o nim jakieś opinie lub używałyście?

Ja kupiłam Neno Due z polecenia koleżanki, której też poleciła koleżanka 😄
W Euro RTV za 249zł.
Tak jak dziewczyny pisały wcześniej on jest raz za 349 a raz za 249, ale widziałam, że na Allegro normalnie kosztuje ok 250zł.
 
Niestety ciągle mnie trzymają... 😐 Jak zaczęłam wymiotować 11 kwietnia tak wymiotuję do dziś... 😐 Na szczęście już tylko rano i sporadycznie w ciągu dnia, bo w pierwszym trymestrze to była tragedia... 😐
Jadłowstręt tez masz? Ja nie byłam w stanie gotować posiłków przez cały 1 trymestr, ani wąchać ani jeść 😬 Nie wyobrażam sobie mdłości przez tyle miesięcy…to musi być męczarnia dla Ciebie
 
reklama
Jadłowstręt tez masz? Ja nie byłam w stanie gotować posiłków przez cały 1 trymestr, ani wąchać ani jeść 😬 Nie wyobrażam sobie mdłości przez tyle miesięcy…to musi być męczarnia dla Ciebie
Na początku to nie byłam w stanie nawet otworzyć lodówki... 😯 Z drugiego końca mieszkania czułam jak mój mąż w kuchni robił sobie kanapki z szynką. Nie byłam w stanie nic ugotować, a jak mąż gotował to wymiotowałam przez zapachy... 😟 U mnie to w ogóle było ciężko, kroplówki, leki przeciwwymiotne, cudem uniknęłam szpitala z powodu odwodnienia... Schudłam parę kilo... Czekam na ten wielki dzień, kiedy obudzę się i nie będzie mi niedobrze. 😊 Teraz to nawet nie pamiętam jak to jest... 😐
 
Do góry