reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny. Czy to normalne że od dwóch albo trzech dni mam mdłości ? Co prawda słabsze niż na początku ale jednak źle się czuje... Wykluczam jakieś zatrucia czy coś w tym stylu.
Ja mam mdłości w zasadzie od początku, tylko teraz trochę mniejsze i nie cały dzień ;) no i od ok 20 któregoś tygodnia już nie wymiotuje, więc tych mdłości prawie nie zauważam :)
 
reklama
Ja miałam przez pierwsze trzy miesiące, potem spokój i teraz nagle wróciło :)
To moja pierwsza udana ciąża więc wszystko mnie zaskakuje i dziwi...
Zrobiłam się z dnia na dzień już jak słoń... Nie myślałam że brzuch będzie tak szybko teraz rósł 🤭
 
Nie jestem z Warszawy ale mam 60 km. Do Szpitala powiatowy mam 30 km ale nie chce tam rodzic. Też czytałam opinię że na karowej ciężko z cc ale u mnie nie ma wyjścia więc o to się nie martwię. Zresztą wiem jak to jest po cc i na żądanie nigdy bym się nie zdecydowała. Dwie siostry moje rodzilyvw tym roku ale sn i były zadowolone, mężowie mogli być przy porodzie ale jak to jest po cc to nie wiem. Odwiedzin nie ma A na inflanckiej jeszcze są. Jadę za tydz na karowa na ktg i ustalić cc więc się coś tam dowiem.
 
Dziewczyny. Czy to normalne że od dwóch albo trzech dni mam mdłości ? Co prawda słabsze niż na początku ale jednak źle się czuje... Wykluczam jakieś zatrucia czy coś w tym stylu.
Wydaje mi się że tak. Jak weszłam w 3 trymestr to znów dopadło mnie osłabienie, nie mam co prawda mdłości ale nie mam ochoty jeść wielu potraw co w drugim trymestrze w ogóle mi nie doskwierało. To nie jest tak jak w pierwszych 3 miesiącach ale jednak.
 
Jakie ubranka dla dziecka pakujecie do szpitala. Ja myslalam tylko o pajacykach. Czy zabieracie też bodziaki i np polspiochy?
Ja mam całą listę że szpitala, mam mieć 4 komplety (trochę zmienilam pod siebie, np nie biorę żadnych kaftanikow, bo nie lubię) - body na długi, body na krótki rękaw, pajac, czapeczka, skarpetki, każde w oddzielnej torebce, żeby było na gotowi. Co z tego wykorzystam, to już się okaże. W wielu szpitalach udostępniają ciuszki, musisz mieć tylko na wyjście. Najlepiej sprawdzić tam, gdzie chcesz rodzić :)
 
Ja mdłości nie mam ale zad to często dopada mnie zgaga i też apetytu nie mam takiego jak jeszcze że 2,3 tyg temu. Do Szpitala biorę taka gotowa wyprawkę tam jest czapeczka,rękawiczki,śpiochy,kaftanik,body. Poza tym pajace, body, skarpetki
 
Ja mam całą listę że szpitala, mam mieć 4 komplety (trochę zmienilam pod siebie, np nie biorę żadnych kaftanikow, bo nie lubię) - body na długi, body na krótki rękaw, pajac, czapeczka, skarpetki, każde w oddzielnej torebce, żeby było na gotowi. Co z tego wykorzystam, to już się okaże. W wielu szpitalach udostępniają ciuszki, musisz mieć tylko na wyjście. Najlepiej sprawdzić tam, gdzie chcesz rodzić :)
Tak, tak. Mam listę 🙂Tyle ze napisali: cztery ubranka dla dziecka. Chodzi mi o konkret, co dokładnie zabieracie.
 
reklama
Tak, tak. Mam listę [emoji846]Tyle ze napisali: cztery ubranka dla dziecka. Chodzi mi o konkret, co dokładnie zabieracie.
Ja biorę 5 bodziaków (3 z długim, 2 z krótkim rękawem ) 5 pajaców, 1 czapeczka lekka bawełniana, 2 pary skarpetek + kombinezon polarowy na wyjście z cieplejszą czapeczką. W foteliku będzie już zamontowany śpiworek ciepły
 
Do góry