reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A ja mam do Was pytanie czy wy też macie takie odczucie jak byście miały jakieś zapalenie pęcherza? Ja wczoraj i dziś rano miałam dokładnie tak jak przy zapaleniu pęcherza. A potem już spokój. nie wiem czy to normalne czy dzwonić do doktora.
tez tak czasem mam dlatego wyróżniam się częściej żeby tego uczucia nie było 😉 pije wodę tylko nic innego nie wchodzi

Miłego dnia dziewczyny ❤️😘🥰
 
Cześć dziewczyny.
Ja z dwójką na pokładzie (9latka i 3latek) plus praca zdalana 🙈 to będzie dłuuugi dzien.
Zrobiłam właśnie test clearblue 😊
Zaraz też podejdę do laboratorium powtórzyć piątkowa bete 😊
Miłego dnia 😊
received_799226777360453.jpeg
 
Zaraz lecę na betę ale oczywiście nie wytrzymałam i rano zrobiłam test... 12 dpo 😍 cieszę się jak nie wiem a jednocześnie boje po poprzedniej stracie. Zupełnie inaczej się czuje niż wtedy!! Termin.. 24.12.2021 🙈
 

Załączniki

  • A1DC3AF1-4320-4D23-B743-8D9FA43C2489.jpeg
    A1DC3AF1-4320-4D23-B743-8D9FA43C2489.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
Ja to tylko betę raz robiłam w ost ciąży w sierpniu 😏
Każdy mówił idź będziesz spokojniejsza a tutaj tak naprawdę gowno prawda ! Chyba wole być w niewiedzy , i tak jeśli by się coś działo to na takim etapie nie mamy na nic wpływu ... 🙂
 
Dziewczyny w sobotę miałam betę 16,70 od wczoraj w zaczęłam krwawić. Dzwoniłam do lekarza, powiedział że przy takiej niskiej becie nie ma co "robić". Bo jest poprostu za mały wynik. Mam uznać to poprostu jako spóźnioną miesiączkę.
Ja w listopadzie przy becie 40 zaczęłam krwawić i lekarz powiedział dokładnie to samo
 
Ja to tylko betę raz robiłam w ost ciąży w sierpniu 😏
Każdy mówił idź będziesz spokojniejsza a tutaj tak naprawdę gowno prawda ! Chyba wole być w niewiedzy , i tak jeśli by się coś działo to na takim etapie nie mamy na nic wpływu ... 🙂
Może lepiej wiedzieć, betę kontroluje sie we wczesnym etapie ciąży, żeby wykryć pozamaciczną. Przynajmniej w moim przypadku tak było przy poronieniu, gdy nie mogli znaleźć pęcherzyka w macicy.
 
Zaraz lecę na betę ale oczywiście nie wytrzymałam i rano zrobiłam test... 12 dpo 😍 cieszę się jak nie wiem a jednocześnie boje po poprzedniej stracie. Zupełnie inaczej się czuje niż wtedy!! Termin.. 24.12.2021 🙈
Ja właśnie wróciłam z bety, wynik ma być wieczorem 🙂 też się czuje inaczej niż w poprzedniej straconej ciąży. Teraz testy pozytywne wyszłyy tydzień przed @, a wtedy 4dni po. Oby tym razem nam wszystkim się udało ❤️❤️❤️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry