reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja się czuje jakby nigdy nic. Nie jestem śpiąca, jem jak jadłam.
Oby tak jak najdłużej.
Jutro albo w piątek pójdę powtórzyć betahcg.
 
reklama
Ja to czuje się fatalnie raz przypływ energii za chwile obniżka 😏 chodzę głodna cały czas , kawa mi nie smakuje i tak dużo rzeczy jadę na chlebie z pasztetem i ogórkiem 😅😅😃
Myśle ze im lepsze objawy tym lepiej dla dzidzi 😉 po cierpię xD
 
Ja oprócz tego, ze jestem śpiąca i od kilku dni bolą mnie piersi ( choć przed okresem często bolały bardziej ) to nic mi nie jest . Szczerze mówiąc ja bym chciała mieć bardziej widoczne objawy , bo po 3 poronieniach i 1 biochemie , to się stresuje . A z drugiej strony, w 2 udanych ciążach , tez nie wiele mi było - chyba jestem jakaś nieczuła 😉
 
Ja oprócz tego, ze jestem śpiąca i od kilku dni bolą mnie piersi ( choć przed okresem często bolały bardziej ) to nic mi nie jest . Szczerze mówiąc ja bym chciała mieć bardziej widoczne objawy , bo po 3 poronieniach i 1 biochemie , to się stresuje . A z drugiej strony, w 2 udanych ciążach , tez nie wiele mi było - chyba jestem jakaś nieczuła 😉
Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle objawów, więc liczę na to, że jestem po prostu ciążowo bezobjawowa 🤣 mnie teraz też lekko piersi bolą ale bywało gorzej przed okresem. Czasami jak za dużo chodzę to mam skurcze w podbrzuszu ale bez plamienia😁
 
Dziewczyny, a braliście kiedyś w ciąży magnez??? Witaminy dla kobiet w ciąży go nie mają i tak się zastanawiam, czy mogę brać czy poczekac do wizyty lekarza???
 
Hej dziewczyny :) ostatnia 🙊 02.03. Testowałam 28.02 bo mam cykle 26 dniowe. Ujrzałam dwie wymarzone kreski 🤩 jestem po dwóch poronieniach. W poniedziałek poleciałam na betę i była 528. Jestem na duhpastonie i polocard wg zaleceń lekarza. Wizyta 13 kwietnia! Aplikacja pokazuje 7 grudnia :)
Modlę się i wierzę, że wszystko będzie dobrze 🥰 z objawów to tak troszeczkę nabrzmiałe i bolące piersi i wielka ochota na czarne oliwki hahaha :) mogłabym zjeść cały słoik naraz 😁😁
 
Hej dziewczyny :) ostatnia 🙊 02.03. Testowałam 28.02 bo mam cykle 26 dniowe. Ujrzałam dwie wymarzone kreski 🤩 jestem po dwóch poronieniach. W poniedziałek poleciałam na betę i była 528. Jestem na duhpastonie i polocard wg zaleceń lekarza. Wizyta 13 kwietnia! Aplikacja pokazuje 7 grudnia :)
Modlę się i wierzę, że wszystko będzie dobrze 🥰 z objawów to tak troszeczkę nabrzmiałe i bolące piersi i wielka ochota na czarne oliwki hahaha :) mogłabym zjeść cały słoik naraz 😁😁
Testowałam 28.03**
 
Dzis rano, bierze któraś z was Clexane po poronieniu? Lekarz przepisał 0,2 Clexane i 75Acard- to nie za mało?
 

Załączniki

  • IMG_2875.jpg
    IMG_2875.jpg
    132,3 KB · Wyświetleń: 155
reklama
Hej zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł pozytywny 😊 okres był ost 28 luty... to moja 7 ciąża ... 3 zdrowe trzy poronienia 😐 oby tym razem było lepiej .. mam 35 jeszcze lat 💁🏻‍♀️
Hej zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł pozytywny 😊 okres był ost 28 luty... to moja 7 ciąża ... 3 zdrowe trzy poronienia 😐 oby tym razem było lepiej .. mam 35 jeszcze lat 💁🏻‍♀️
Ewelina masz jakieś zalecenia po poronieniu?
 
Do góry