reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie plamienia po cytologia nie było teraz, ale też próbka była niemożliwa do odczytu. Więc mam cytologie do powtórki.
Gdzie czujecie te pierwsze ruchy, bo ja zauważam je już wszędzie praktycznie i coraz bardziej łaskocze, dziś mam 18+1. Teraz jak sobie leżę, to czuję łaskotki tuż nad spojeniem łoniwym, ale czasem czuje też w okolicach pępka.
 
reklama
Ojej to jakie Ty miałaś ciśnienie, że aż taka dawka dopegytu? [emoji33] Ja miałam nawet blisko 170/115 i biorę 3x1 czy może nie chciało się obniżać od mniejszej dawki
Ja tez podobnie, ale nie było to jednorazowo. Miałam holter założony i wyniki były wysokie nawet w nocy przy dawce 4x1. Dlatego kardiolog wystraszyl ze moge mieć stan przedrzucawkowy przy takim ciśnieniu w ciąży, zwiększył dawkę dopegytu do maksymalnej i dołożył isoptin, żeby ze mnie wyssał te cisnienie i za 2 tyg holter do powtórki.
 
A macie może czasem takie dziwne uczucie wokół pępka? Lub nad pępkiem. Jest to chwilowe,nie boli ale tak dziwnie smyra? To moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie jest nowe Nie wiem czy to normalne
mi coś twardnieje czasami tuż nad pępkiem i też nie wiem co to, bo dziecko chyba jest niżej 🤔
 
Info z neta: "Dotykanie i głaskanie brzucha w czasie ciąży jest zabronione w przypadku ciąży zagrożonej, ponieważ może wywołać skurcze i poród przedwczesny. Jeśli jednak ciąża przebiega prawidłowo, głaskanie brzucha jest wręcz zalecane jako sposób na budowanie więzi z dzieckiem i przyzwyczajanie go do dotyku i świata zewnętrznego."
Kurde a ja głaszcze cały czas... Słyszałam o tym ale trudno mi się powstrzymać.

Nie przychodza mi powiadomienia z tej grupy
 
reklama
Do góry