reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A mówił ile może tego sie znaleźć na wkładce? Bo wczoraj to ok, a dziś mnie niepokoi i nie wiem czy to normalne
Nie pamiętam, ale każde plamienie najlepiej skonsultować z lekarzem. Nigdy nie wiadomo a w razie co lepiej działać jak najszybciej. Moja kuzynka w ciąży parę razy plamiła ale nie wpłynęło to na ciążę,urodzila zdrowego chłopca wiec i u Ciebie może to być nic złego. Dla własnego spokoju spytaj lekarza Życzę by wszystko było dobrze❤
 
reklama
Dziewczyny, jestem dość szczupłą osobą aktualnie jestem 16+4tc, Parę dni temu poczułam wieczorem dziwne uczucie w brzuchu,jakby mi rybka przepłynęła,inaczej nie potrafię tego opisać. Dzisiaj wieczorem również to poczulam,parę razy Takie dziwne uczucie. Lub gdy odpoczywam,czuje czasem te uczucie lub słyszę"bulgotki" Myślicieli ze to może dzidziuś dawać o sobie znać? Czy to jelita lub cos innego? To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co o tym myśleć.
 
Wybaczcie za
Dziewczyny, jestem dość szczupłą osobą aktualnie jestem 16+4tc, Parę dni temu poczułam wieczorem dziwne uczucie w brzuchu,jakby mi rybka przepłynęła,inaczej nie potrafię tego opisać. Dzisiaj wieczorem również to poczulam,parę razy Takie dziwne uczucie. Lub gdy odpoczywam,czuje czasem te uczucie lub słyszę"bulgotki" Myślicieli ze to może dzidziuś dawać o sobie znać? Czy to jelita lub cos innego? To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co o tym myśleć.
Wybaczcie za nazewnictwo ale sama nie wiem jak to opisać!
 
Dziewczyny, jestem dość szczupłą osobą aktualnie jestem 16+4tc, Parę dni temu poczułam wieczorem dziwne uczucie w brzuchu,jakby mi rybka przepłynęła,inaczej nie potrafię tego opisać. Dzisiaj wieczorem również to poczulam,parę razy Takie dziwne uczucie. Lub gdy odpoczywam,czuje czasem te uczucie lub słyszę"bulgotki" Myślicieli ze to może dzidziuś dawać o sobie znać? Czy to jelita lub cos innego? To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co o tym myśleć.
Tak to już to ☺️ u mnie też się pojawiło . Lekarz mi na wizycie tłumaczył że na początku tak się to odczuwa. Czasami też jak trzepotanie skrzydeł motylka ☺️
 
Tak to już to ☺️ u mnie też się pojawiło . Lekarz mi na wizycie tłumaczył że na początku tak się to odczuwa. Czasami też jak trzepotanie skrzydeł motylka ☺️
Dobrze wiedzieć, właśnie sobie leżałam,położyłam rękę na brzuchu i poczulam jakby mi coś pod ręką przepłynęło! Ależ dziwnie się poczułam 🙈
 
Dobrze wiedzieć, właśnie sobie leżałam,położyłam rękę na brzuchu i poczulam jakby mi coś pod ręką przepłynęło! Ależ dziwnie się poczułam 🙈
Ja chciałam żeby tatuś poczuł ale jak na złość już drugi raz nie chciało 😁 jak myślę o tym i pukam w brzuch i próbuje zmusić do ruchu to cisza 😁
 
Ja chciałam żeby tatuś poczuł ale jak na złość już drugi raz nie chciało 😁 jak myślę o tym i pukam w brzuch i próbuje zmusić do ruchu to cisza 😁
Wlasnie mam ten sam problem! Ja to czuje a jak chce "pochwalić się" partnerowi to nagle cisza! A bardzo czeka na ten moment aż sam poczuje Jak na złość 😅
 
A macie może czasem takie dziwne uczucie wokół pępka? Lub nad pępkiem. Jest to chwilowe,nie boli ale tak dziwnie smyra? To moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie jest nowe Nie wiem czy to normalne
 
reklama
Do góry