reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy na wizytach macie robione USG 4D?
Czy dla Was też są one takie niepokojące? Mi teraz lekarz daje zdjęcia właśnie w 4D i na ostatnim owszem widać, że Młody ssie kciuk, ale wyglada jak Lord Voldemort...
Każde usg mnie cieszy bo widzę swoje dziecko. Nic mnie nie niepokoi w tym jak wyjdzie zdjęcie bo to zależy od wielu czynników.
 
reklama
Dziewczyny kochane..
Czy Wam tez tak mega stopy puchną? Żadne buty nie dobre, chodzę na boso (w miarę możliwości) a i tak czuje w zgięciach jakbym miała je watą wypchane. Staram się mniej chodzić a i tak jak tylko wstanę rano z łóżka to problem rośnie. Od tygodnia problem nie ustępuje.
Mierz regularnie ciśnienie. To mogą być obrzęki z nadciśnienia. Leż z nogami do góry, na poduszce lub dwóch. Zgłoś lekarzowi.
 
Mierz regularnie ciśnienie. To mogą być obrzęki z nadciśnienia. Leż z nogami do góry, na poduszce lub dwóch. Zgłoś lekarzowi.

I dobrze byłoby też sprawdzić czy nie ma białka w moczu. Trochę to niepokojące, że na tym etapie już są takie obrzęki. Koniecznie trzeba to zgłosić lekarzowi. Nie chcę straszyć, ale może to gestoza.
 
Czy po Waszych cytologiach występowały palmienia? Miałam pobieraną wczoraj cytologie i niby koleżanka mówiła że po pobraniu wystąpiła jej plama, a u mnie wczoraj wieczorem jedna, dzis dwie.. Nie wiem co myśleć...😐
 
reklama
Do góry