reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Uważam, że bardzo ciężko znaleźć dobrego lekarza. Ja czytam opinie na znanylekarz.pl i tym się sugeruję. Tak znalazłam mojego, do którego chodzę prywatnie. A ile trwają u was wizyty? U mnie bardzo krótko. Może 10-15 minut.
Ja mojego też znalazlam na znany lekarz po opiniach, wizyta średnio trwa ok 30min. Zanim przychodzę lekarz czyta kartę, zawsze jest przygotowany, dużo mi wyjaśnia, jest bardzo empatyczny.
 
Ja regularnie co 2 tygodnie u ginekologa na kontroli... trochę miałam ostatnio stresa bo jedno z bliźniąt było mniejsze a ze to jednojajowe było trochę strachu... usg w 12 tygodniu i nadal jedno jest mniejsze ale rozwija się prawidłowo i rośnie wiec nie ma już powodów do zmartwień 🥰 jedno spokojnie leżało i dało się zmierzyć natomiast drugie chyba charakterek ma mój😂 całe badanie nie dało się zmierzyć bo ciagle fikołki i machanie rękoma i nogami 😂😂 każdej z was zycze takiego widoku ❤️❤️
 
Ja regularnie co 2 tygodnie u ginekologa na kontroli... trochę miałam ostatnio stresa bo jedno z bliźniąt było mniejsze a ze to jednojajowe było trochę strachu... usg w 12 tygodniu i nadal jedno jest mniejsze ale rozwija się prawidłowo i rośnie wiec nie ma już powodów do zmartwień 🥰 jedno spokojnie leżało i dało się zmierzyć natomiast drugie chyba charakterek ma mój😂 całe badanie nie dało się zmierzyć bo ciagle fikołki i machanie rękoma i nogami 😂😂 każdej z was zycze takiego widoku ❤️❤️
to maluszki maja zabawnie w brzuszku 😂
 
Hej,
Dawno mnie nie było, byliśmy na wyjeździe z rodzinką i wróciłam chora. Cały tydzień przeleżałam na nic nie miałam siły. Ja już dziś 12+5 miałam już pobieranie krwi i lada dzień idziemy na USG, w czwartek spotkanie z moją lekarką która wytłumaczy wyniki :) nie mogę się doczekać. U mnie zazwyczaj nie mówią płci tak wcześnie, więc będę musiała czekać do 20tc. Symptomy mam bardzo podobne do pierwszej ciąży. Jestem bardzo podekscytowana bo zabookowaliśmy wakacje w Cairns i lecimy na tropiki na 10 dni. Znalazłam super firmę z Poznania misimi szyją piękne sukienki, będę musiała się zaopatrzyć :)
U mnie początek drugiego trymestru i wciąż sił za dużo nie mam chociaż planuje wrócić na crossfit aby w końcu z powrotem się więcej ruszać. W pierwszej ciąży byłam aktywna na sali prawie całą ciążę a teraz pewnie przez to że nie śpię już tak dobrze jak to kiedyś w ogóle nie mam na to siły
 
reklama
U mnie już coś widać 😏
Ja bardzo czuję że mój brzuch jest zamieszkiwany :p wizualnie troszkę widać ale głównie to czuję, i też już przestałam nosić jeansy rurki bo czuję ucisk w dole brzucha. Nie ma to jak leginsy lub sukienki :) spodnie ciążowe mam jedne z poprzedniej ciąży, na brzuchu jest wygodnie ale zjeżdżają ze mnie nie wiem czemu bo wagowo jest podobnie
 
Do góry