reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny niestety mam złe wieści😭 lekarz powiedział, że beta spadła dzisiaj. Jest 704 chcą mnie lyzeczkowac ostatnia ciążę poroniłam samoistnie nie wiem czy zgadzać się na to łyżeczkowanie czy nie poczekać może az samoistnie się poroni... Płacze nie wiem co mam robić. Boją się że to ciąża pozamaciczna dlatego chcą wykonać zabieg i jeśli beta będzie dalej spadać będzie ok a jak nie to będą szukać gdzie jest zlokalizowana ciąża. Chyba już nie dane mi jest mieć więcej dzieci 😭
Strasznie mi przykro:( musisz być silna! Ja jestem po ciąży pozamacicznej i później było mi dane urodzić zdrowa córeczkę! Nie załamuj się!
 
reklama
I ja trafiłam na oddział. Nie wiem, może spanikowałam, bardzo bolał mnie jajnik i brzuch...tak dziwnie, inaczej niż zwykle. Na usg widać pęcherzyk i ciałko żółte. Zarodka brak, lekarz mówi że powinien pojawić się lada dzień. Mam nadzieję 😥 wczoraj beta 7083, przed chwilą pobrali krew i mocz więc zobaczymy co dalej 😥
Odpoczywaj i myśl pozytywnie. Na pewno jesteś w dobrych rękach
 
Ja to kilka razy dziennie sprawdzam czy mnie piersi dalej bolą [emoji28] tak samo mdłości, z jednej strony uciążliwe i męczące, ale z drugiej trochę mnie uspokajają, że wszystko jest ok [emoji846]
Tez tak mam. Jak nie czułam objawow to zastanawialam się czy aby na pewno wszystko Ok. A dziś od południa mnie muli mam jakieś dreszcze czuje się dziwnie i tez myśle czy Ok. Tak zle i tak nie dobrze. Chyba za dużo myślimy 😋 dobrze ze jesteśmy tu wszystkie razem 🥰
 
Strasznie mi przykro:( musisz być silna! Ja jestem po ciąży pozamacicznej i później było mi dane urodzić zdrowa córeczkę! Nie załamuj się!
A gdzie była ulokowana Twoja ciąża ? Wiesz może jaka była przyczyna ciąży pozamacicznej? Ja już jestem po zabiegu łyżeczkowania 😭 fizycznie jest dobrze ale psychicznie słabo ... Urodziłam dwoje zdrowych dzieci bez żadnych komplikacji... Później założyłam mirene-spirale i nie miałam przy niej dwa lata okresu. Lekarz mówił, że to normalne a mnie wydaje się że to ona narobiła szkód i dlatego teraz mam takie problemy w ciąży. Po ściągnięciu tej wkładki już okresy nie były takie regularne i obfite jak kiedyś. I teraz to już moja druga poroniona ciąża 😭 pierwsza samoistnie. Lekarze pobrali "materiał genetyczny" do badań i za miesiąc mam znać przyczynę. No i jeszcze rano pobiorą znów betę ... Jak spadnie pójdę do domu jak nie to będą musieli szukać pozamacicznej...
 
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za wsparcie i za to, że mogłam Wam tutaj się wyżalić. Szkoda, że tak to wszystko nie fajnie wyszło no ale los tak chciał😔. Może jeszcze kiedyś się uda... Ale już chyba przestanę planować bo gdzieś mi to nie wychodzi. Tymczasem jeszcze bardziej doceniam to, że mam dwójkę zdrowych dzieciaków ❤️ Wam kochane życzę coraz większych fasolek 😘 i będę wchodzić od czasu do czasu żeby zobaczyć jak rośniecie ❤️❤️
 
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za wsparcie i za to, że mogłam Wam tutaj się wyżalić. Szkoda, że tak to wszystko nie fajnie wyszło no ale los tak chciał😔. Może jeszcze kiedyś się uda... Ale już chyba przestanę planować bo gdzieś mi to nie wychodzi. Tymczasem jeszcze bardziej doceniam to, że mam dwójkę zdrowych dzieciaków ❤️ Wam kochane życzę coraz większych fasolek 😘 i będę wchodzić od czasu do czasu żeby zobaczyć jak rośniecie ❤️❤️
Bardzo mi przykro 😥 najważniejsze, że masz już dwójkę kochanych i zdrowych dzieciaków, to najważniejsze 🥰
 
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za wsparcie i za to, że mogłam Wam tutaj się wyżalić. Szkoda, że tak to wszystko nie fajnie wyszło no ale los tak chciał[emoji17]. Może jeszcze kiedyś się uda... Ale już chyba przestanę planować bo gdzieś mi to nie wychodzi. Tymczasem jeszcze bardziej doceniam to, że mam dwójkę zdrowych dzieciaków [emoji3590] Wam kochane życzę coraz większych fasolek [emoji8] i będę wchodzić od czasu do czasu żeby zobaczyć jak rośniecie [emoji3590][emoji3590]
Wiesz, mi w pewnych sytuacjach pomaga myślenie, że widocznie tak miało byc, nie miałaś na to wpływu i tak jak dziewczyny piszą, masz dwoje zdrowych dzieciaków - jest do kogo wracać! [emoji3531]
 
reklama
Do góry