reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jeju, dziewczyny nie wierzę!!! :D.
Screenshot_20210410_135408.jpeg
 
reklama
Bardzo mi przykro 😞 trzymaj się. Nawet nie umiem sobie wyobrazić, co czujesz.

Masz tak dobre wyniki, że jestem w stresie. Ale moje laboratorium ma chyba inne widełki, bo u mnie w wartościach referencyjnych są niższe wyniki 🤔 wzrost jednak był o 178 % po 48 godzinach i tego się trzymam.
Serio takie dobre? Zobaczymy 🙂 Tak chyba najważniejszy jest przyrost. Ja zrobię jeszcze raz wyniki w następnym tygodniu. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny, do mnie dziś zawitała wredna 🐵, zaczynam nowy cykl ☺️ Niestety grudniowa mama nie jest mi pisana ale będę was podczytywać.
 
Hej dziewczyny niestety mam złe wieści😭 lekarz powiedział, że beta spadła dzisiaj. Jest 704 chcą mnie lyzeczkowac ostatnia ciążę poroniłam samoistnie nie wiem czy zgadzać się na to łyżeczkowanie czy nie poczekać może az samoistnie się poroni... Płacze nie wiem co mam robić. Boją się że to ciąża pozamaciczna dlatego chcą wykonać zabieg i jeśli beta będzie dalej spadać będzie ok a jak nie to będą szukać gdzie jest zlokalizowana ciąża. Chyba już nie dane mi jest mieć więcej dzieci 😭
Przykro mi. Trzymaj się
 
reklama
Do góry